| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| MAN tga 26.410 (opinie) https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=23491 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Bebek79 [ 30 gru 2009, 0:59 ] |
| Tytuł: | MAN tga 26.410 (opinie) |
Witam, proszę o jak najwięcej opini ogólnych dla modelu tga 26.410 w rocznikach od 2004 do 2006r. Niebawem kupuje właśnie ten model i bardzo prosze o jak najwięcej opini. Dzięki i pozdrawiam. |
|
| Autor: | zwoli [ 30 gru 2009, 17:31 ] |
| Tytuł: | Re: MAN tga 26.410 (opinie) |
Własnie kupiłem solówkę 26,410 z 2003r automat narazie przez miesiąc jazdy nic poważnego się nie dzieje sporo pali |
|
| Autor: | Long [ 30 gru 2009, 17:33 ] |
| Tytuł: | Re: MAN tga 26.410 (opinie) |
Kilka opinii na temat silnika w tym modelu: viewtopic.php?f=11&t=23362 |
|
| Autor: | EMAEN TEGIEA 26.410 [ 05 sty 2010, 2:43 ] |
| Tytuł: | Re: MAN tga 26.410 (opinie) |
Jeżdżę Manikiem TGA 26.410 w konfiguracji 6x2+1 wleczona,w zabudowie hakowej + hds do załadunku złomu,motor ma najechane jedynie 515tyś Pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|