| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Renault Magnum Mack 430 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=23405 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | sylvesterv6 [ 25 gru 2009, 21:09 ] |
| Tytuł: | Renault Magnum Mack 430 |
Poszukuje instrukcje obslugi,napraw ,linki i wszelkie informacje dotyczace Magnumki MACK 430 1998rok. Kody silnika,ABS,Retardera,sposoby ich odczytywania etc..etc Czekam na wszelkie informacje i propozycje : biskent@fsmail.net Pozdrawiam |
|
| Autor: | roki863 [ 20 mar 2011, 18:22 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Magnum Mack 430 |
Podłącze się pod prośbe.Jak by ktoś miał instrukcje obsługi itp.to mój mail: roki863@interia.pl z góry dzięki wszystkim. |
|
| Autor: | WICHURA887 [ 10 kwie 2011, 20:18 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Magnum Mack 430 |
witam jak dostaliscie te info na ten temat to prosze dajcie i mi izalis6@wp.pl dzieki |
|
| Autor: | dokts [ 27 gru 2011, 16:13 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Magnum Mack 430 |
Witam. Mam schematy , ale są one z USA i wszystkie przewody nie sa numerowane - tak jak w RVI tylko kodowane złączami np. J1A-g2-0.8.... Może Ktoś ma możliwość zmiany oznaczeń z USA na RVI ? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|