| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Man 33-364 6x6 wywrotka https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=22705 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | mateoxx [ 11 lis 2009, 12:35 ] |
| Tytuł: | Man 33-364 6x6 wywrotka |
Witam. Ja z takim pytaniem! zawieszenie na resorach czy na poduszkach co lepsze??? chce zakupić mana 6x6 wywrotkę ok 2000 roku. Co mi doradzicie? |
|
| Autor: | fafciuk [ 11 lis 2009, 13:24 ] |
| Tytuł: | Re: Man 33-364 6x6 wywrotka |
koleżko resor |
|
| Autor: | Luka [ 11 lis 2009, 14:30 ] |
| Tytuł: | Re: Man 33-364 6x6 wywrotka |
Myślę, że trzeba, gdyby to było takie oczywiste dla kolegi to by nie zapytał na forum. |
|
| Autor: | MAN [ 11 lis 2009, 16:50 ] |
| Tytuł: | Re: Man 33-364 6x6 wywrotka |
Nie wiem czy w takiej konfiguracji występuje wywrotka na poduszkach |
|
| Autor: | Bajzel [ 11 lis 2009, 16:59 ] |
| Tytuł: | Re: Man 33-364 6x6 wywrotka |
W terenie poduszki są narażone na częste uszkodzenia |
|
| Autor: | Katsumoto [ 17 lis 2009, 13:59 ] |
| Tytuł: | Re: Man 33-364 6x6 wywrotka |
i buja sie to wszystko jak starej babie cyce - resor, tylko RESOR!! |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|