| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| [Daf, CF85] Mechanizm różnicowy https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=22667 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | grzegorzszcz [ 09 lis 2009, 19:52 ] |
| Tytuł: | [Daf, CF85] Mechanizm różnicowy |
mam walnięty mechanizm różnicowy w dafie 4 osie nigdy nie rozbierałem mostu czy trzeba go całkowicie rozbierać co z półosiami czy obie trzeba wyjąc proszę o pomoc jeśli ktoś ma dostęp do takich części to proszę o kontakt |
|
| Autor: | grzegorzszcz [ 11 lis 2009, 14:47 ] |
| Tytuł: | Re: [Daf, CF85] Mechanizm różnicowy |
moje gg 11372410 |
|
| Autor: | wienia [ 12 lis 2009, 0:18 ] |
| Tytuł: | Re: [Daf, CF85] Mechanizm różnicowy |
posiadam czesci nowe do dafa moje gg 2230320 lub 600 827 637 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|