| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| [Volvo, FH12] Nie działają półbiegi https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=22186 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | wojtek_zmc [ 01 paź 2009, 23:39 ] |
| Tytuł: | [Volvo, FH12] Nie działają półbiegi |
Witam, po prawie półrocznym postoju, w Volvo FH12 2001r. z 12 biegową skrzynią, nie działają półbiegi, ani na małej ani na dużej skrzyni. Kiedy pojazd był w miare regularnie używany zdarzały sie pojedyńcze przypadki ze połówka nie weszła, teraz nie wchodzą w ogóle. Biegi oraz zakresy zmieniaja się normalnie. Jaki może być powód i co mogę sprawdzić? Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|