| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| [Scania, 143E420] Skrzynie biegów https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=22162 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | peckiel [ 28 wrz 2009, 20:01 ] |
| Tytuł: | [Scania, 143E420] Skrzynie biegów |
Koledzy może wiecie czy w Scaniach wywrotkach a np. ciągnikach siodłowych różniły się skrzynie biegów? Np. wywrotka ma skrzynie terenową, a ciągnik siodłowy ma skrzynię szosową? Jest taki podział? Jeżdżę wywrotką Scania 143E 420 94 rok, moja praca to przede wszystkim ciężki teren. Moja Scania marnie się sprawuje w ciężkim terenie. Ma bardzo szybkie biegi. Nawet na tym biegu tzw. żółwiu jest bardzo grzebliwa. Porównując najwolniejszy bieg w Scani i Manie wywrotce to Man ma wolniejszy ten bieg niż Scania. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|