| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| ciężarówka 6x6 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=22080 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | zwierzak [ 20 wrz 2009, 13:50 ] |
| Tytuł: | ciężarówka 6x6 |
Szukam ciężarówki 6x6 która ma dwie osie skrętne. Znam tatre ale szukam czegoś żeby była przednia i tylna oś skrętna, a nie dwie przednie. |
|
| Autor: | glaca [ 20 wrz 2009, 13:54 ] |
| Tytuł: | Re: ciężarówka 6x6 |
Oshkosh? nie jestem pewien. |
|
| Autor: | greg.gliwice [ 20 wrz 2009, 14:09 ] |
| Tytuł: | Re: ciężarówka 6x6 |
może Ginaf F380 6x6? |
|
| Autor: | zwierzak [ 20 wrz 2009, 15:31 ] |
| Tytuł: | Re: ciężarówka 6x6 |
Z tego co sie orintuje oshkosh nie ma dwóch skrętnych osi ale mogę się mylić. Jeszcze może być ewentualnie mała ciężarówka 4x4. Szukam ciężarówki na model zdalnie sterowny:) |
|
| Autor: | andi130 [ 22 wrz 2009, 19:42 ] |
| Tytuł: | Re: ciężarówka 6x6 |
Ginaf, tylko odpowiednie zestawienie. TZN: widzialem 6x6 z 1 i ostatnia osia skretna, 8 x 8 z 1 i ostatnia,jak również 8 x 8 z 1 i 2 osia skretna. |
|
| Autor: | zwierzak [ 25 wrz 2009, 19:52 ] |
| Tytuł: | Re: ciężarówka 6x6 |
A można jakieś fotki i blueprinty tego ginafa, bo szukam i znaleźć nie mogę |
|
| Autor: | koparkarz [ 30 wrz 2009, 15:35 ] |
| Tytuł: | Re: ciężarówka 6x6 |
bylo cos na mascusie: http://www.mascus.pl |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|