| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Ural na wystawie w Moskwie https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=21873 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | dżuma_44 [ 03 wrz 2009, 9:16 ] |
| Tytuł: | Ural na wystawie w Moskwie |
http://www.gazeta.ru/photo/20690/3240766.shtml |
|
| Autor: | jelcz 417 [ 03 wrz 2009, 17:24 ] |
| Tytuł: | Re: ural na wystawie w Moskwie |
Ural z boku przypomina mi turbostara |
|
| Autor: | eRKaZet [ 03 wrz 2009, 17:27 ] |
| Tytuł: | Re: ural na wystawie w Moskwie |
Cytuj: Ural z boku przypomina mi Eurostara EuroStara na pewno nie, ale serię Turbo tak. Podejrzewam, że Ural robi kabiny na licencji Iveco.
|
|
| Autor: | jelcz 417 [ 03 wrz 2009, 17:32 ] |
| Tytuł: | Re: Ural na wystawie w Moskwie |
tak modele mi się popierniczyły chodziło mi właśnie o turbo xD |
|
| Autor: | Jockey [ 02 paź 2009, 20:12 ] |
| Tytuł: | Re: Ural na wystawie w Moskwie |
Chodzi Wam o TurboTecha? |
|
| Autor: | Grzesiek_KBR [ 02 paź 2009, 22:30 ] |
| Tytuł: | Re: Ural na wystawie w Moskwie |
Ale ameryke odkryliście, Ural juz w 2000r produkował ciężarówki z podzespołami Iveco, nie tylko kabinami. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|