Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 11 sie 2009, 11:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 mar 2007, 15:32
Posty: 11
Lokalizacja: skądinąd (Łódź)

masakrycznie paruja mi szyby podczas nawet niewielkich opadow, wydaje mi sie, ze to wina zabrudzonego filtra kabinowego ktory po prostu dziala jak gabka... pytanie tylko jak go zlokalizowac?
magnumka jest wiekowa ('96)
za wszelkie konstruktywne rady bede wdzieczny


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 mar 2008, 21:33
Posty: 66
GG: 6285495

kolego musisz podniesc kabine i po prawej stronie jak jest nagrzewnica to jest własnie polączone z nagrzewnica ten filtr i jest on przykryty butla z powietrzem takze jedynie to mi przychodzi do głowy pozdro


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 wrz 2008, 16:36
Posty: 73
GG: 0
Samochód: Renault

W Magnum z 1996 roku jest już mała nagrzewnica i filtr znajduje się z samego przodu na wlocie powietrza. Musisz podnieść kabine i przy wlocie powietrza od przodu nagrzewnicy na 4 zatrzaskach jest filtr gąbkowy w takiej oprawie plastikowej o wymiarach około 12x30cm. jak wyczyszczenie tego nie pomoże to prawdopodobnie jest zabita chłodniczka klimatyzacji. Musisz wtedy z boku od strony silnika odkręcić dekielek który jest przykręcony trzema śrubami. W środku jest sterownik i tamtedy najlepiej odkurzaczem wyczyścić chłodniczkę. Zbiera się tam kurz zaciągany z kabiny tunelem od tyłu nagrzewnicy bo tam nie ma filtra


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: