| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| [Volvo, FH] Problem z automatyczną skrzynią biegów https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=21538 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | belmondo77 [ 06 sie 2009, 22:58 ] |
| Tytuł: | [Volvo, FH] Problem z automatyczną skrzynią biegów |
Witam! Mam problem z volvo fh automat, mianowicie wyrzuca odpowietrznikiem olej ze skrzyni biegów. Proszę o pomoc. |
|
| Autor: | turboz [ 10 sie 2009, 18:09 ] |
| Tytuł: | Re: [Volvo, FH] Problem z automatyczną skrzynią biegów |
Masz kolego prawdopodobnie uszkodzony hamulec wałka pośredniego jeżeli jest to skrzynia I-Shift .Pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|