| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Truckfest Hradec Kralove 2009 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=21349 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Zibi1541 [ 25 lip 2009, 0:12 ] |
| Tytuł: | Truckfest Hradec Kralove 2009 |
Witam Zlot odbędzie się 11-13 września 2009. Będzie się ktoś wybierał na zlocik? Tutaj macie link do strony: http://www.truckfest.cz/index.php A tu do zgłoszenia ciężarówek itp. http://www.truckfest.cz/index.php?do=re ... kralove-09 I tutaj mam do was pytanko umie ktoś czeski dobrze bo tłumaczyłem sobie tekst translatorem ale nie do końca wiem co tam pisze Jak ktoś ma zamiar się wybrać dużym lub małym to pisać |
|
| Autor: | kopec_22 [ 26 lip 2009, 10:14 ] |
| Tytuł: | Re: Truckfest Hradec Kralove 2009 |
Zibi w prawym gornym rogu masz wybór jezyka. Polski też jest |
|
| Autor: | Zibi1541 [ 26 lip 2009, 12:22 ] |
| Tytuł: | Re: Truckfest Hradec Kralove 2009 |
Cytuj: Zibi w prawym gornym rogu masz wybór jezyka. Polski też jest
Polski jest tylko do opisu imprezy a dalej zgłoszenie itp to nie.
|
|
| Autor: | quality06 [ 28 sie 2009, 21:03 ] |
| Tytuł: | Re: Truckfest Hradec Kralove 2009 |
Jaki jest koszt karnetu?ktos wie? |
|
| Autor: | romi_poz [ 29 sie 2009, 10:30 ] |
| Tytuł: | Re: Truckfest Hradec Kralove 2009 |
Wczoraj pisałem do organizatora i dostałem mejla: Hi for visitors on web Informace / pro diváky ( you understant this ? ) Vstupné v předprodeji na místě děti do 6 let zdarma zdarma děti 7- 15 let zdarma zdarma ZTP - Kč 80,- Kč dospělí sobota 9.00-24.00 220,- Kč 260,- Kč dospělí neděle 9.00- 17.00 180,- Kč 220,- Kč permanentka 11. - 13. 9 2009 300,- Kč 400,- Kč Ceny včetně 9% DPH. With truck for all Truckfest 700,- Kč ( two person) Czyli po kursie 0,16 zł za koronę wstęp na wszystkie dni kosztuje około 65 zł....a w Opolu co niektórym się 5 zł nie chciało płacić xDDDDDDDDDD |
|
| Autor: | quality06 [ 29 sie 2009, 12:40 ] |
| Tytuł: | Re: Truckfest Hradec Kralove 2009 |
Romek |
|
| Autor: | Balbin [ 29 sie 2009, 22:37 ] |
| Tytuł: | Re: Truckfest Hradec Kralove 2009 |
Koledzy wybiera się ktoś ze Śląska, ewentualnie przez Śląsk? Chętnie bym się z kimś zabrał, rzecz jasna dorzucam się do paliwa itd. |
|
| Autor: | romi_poz [ 29 sie 2009, 23:42 ] |
| Tytuł: | Re: Truckfest Hradec Kralove 2009 |
....nie tylko czeski hahaha xDDDDDD Ekipa bedzie zblizona do opolskiej ale wiadomo jest rok szkolny wiec nie kazdemu bedzie pasowało |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|