| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Nowe Iveco https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=20935 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Dzeku [ 27 cze 2009, 13:06 ] |
| Tytuł: | Nowe Iveco |
Ostatnio pojawiły się informacje w sieci o nowym "Stralisie". Czyżby Iveco testowało nowy model? Jeśli ktoś ma jakieś informacje i foty to proszę je umieszczać. Prototyp wygląda ciekawie choć mocno zamaskowany. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|