Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 23 cze 2009, 15:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2009, 15:47
Posty: 513
GG: 5494410
Samochód: Renault Magnum

Witam! Mam problem ze stacyjką do Renault Magnum AE385 1994 rok, zacina sie i jest ciężko przekręcić kluczyk. Mam teraz zalożoną jakąś od żuka ale po wyłączeniu klemy dalej ciagnie prąd, a nowa jest strasznie droga ok 520zł. Czy może ktoś podpowiedzieć jakieś inne rozwiązanie moze stacyjka z premium tylko ze jest sporo dłuższa lub od jakiegos innego samochodu byle pasowalo i dzialalo. Czy ktoś już może mial taki problem? Proszę o pomoc. Dzieki

_________________
8)


Post Wysłano: 23 cze 2009, 16:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 kwie 2007, 16:40
Posty: 1200
Lokalizacja: Bełchatów

Cytuj:
Witam! Mam problem ze stacyjką do Renault Magnum AE385 1994 rok, zacina sie i jest ciężko przekręcić kluczyk. Mam teraz zalożoną jakąś od żuka ale po wyłączeniu klemy dalej ciagnie prąd, a nowa jest strasznie droga ok 520zł. Czy może ktoś podpowiedzieć jakieś inne rozwiązanie moze stacyjka z premium tylko ze jest sporo dłuższa lub od jakiegos innego samochodu byle pasowalo i dzialalo. Czy ktoś już może mial taki problem? Proszę o pomoc. Dzieki
Nie znam Magnum, ale Scania z serii 3 ( a i 2 chyba też o ile dobrze pamiętam, a teraz kontakt ze Scanią straciłem) miała taką zasadzkę,że nie dalo się wyciągnąć kluczyka gdy skończyły się szczotki w alternatorze.Może tutaj jest coś podobnego? Ale w tym temacie muszą się wypowiedzieć koledzy znający Magnum.Ja jestem w tym temacie zielony :)

_________________
ego


Post Wysłano: 23 cze 2009, 16:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2009, 15:47
Posty: 513
GG: 5494410
Samochód: Renault Magnum

Dzieki za podpowiedz ale tu stacyjka już sie wyrobila ze starości. Najpierw nie palila to mialem odpalenie z guzika a teraz zaciela sie. Spec od stacyjek patrzyl i powiedzial ze trzeba nowa. Wiec chodzi mi bardziej o cos zastępczego zebym mogl jeździc tylko nie wiem od czego np od Mercedesa patrzylem to ma 3 kable a moja chyba 5 wiec moze znacie inne rozwiazanie mojego problemu niz oryginalna stacyjka.

_________________
8)


Post Wysłano: 23 cze 2009, 22:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 gru 2006, 17:08
Posty: 221
GG: 0

Ja mam takie 3 stacyjki :) zajmuje sie sprzedaża częsci do samochodów Renault Magnum


Post Wysłano: 30 cze 2009, 8:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2009, 15:47
Posty: 513
GG: 5494410
Samochód: Renault Magnum

Mam do was wielka prosbe czy moze mi ktos doradzic czy da sie cos zastepczego wsadzić czy jestem skazany na zakup stacyjki w serwisie? Dziekuje za pomoc.

_________________
8)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: