| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Sirtel gamma I IR https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=20800 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | staszek1969 [ 19 cze 2009, 21:32 ] |
| Tytuł: | Sirtel gamma I IR |
Witam. Byłbym wdzięczny za przekazanie subiektywnej opinii o tej antenie. Najlepiej od kogoś kto ją użytkował lub aktualnie się z nią porusza. Pozdrawiam |
|
| Autor: | maroosz [ 02 lip 2009, 16:54 ] |
| Tytuł: | Re: Sirtel gamma I IR |
Kolego świetna antena jak na swój wymiar... Odbiór ma lepszy niż mlka... nadawanie trochę słabsze niż ml'ka o tej długości nie znajdziesz lepszej |
|
| Autor: | staszek1969 [ 05 lip 2009, 20:30 ] |
| Tytuł: | Re: Sirtel gamma I IR |
Hey. W piątek przyjechała antena. Będę ją zakładał gdy będę miał wyjazd. Powiem co i jak gdy trochę z nią pojeżdżę. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|