| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Ścinarka poboczy SP-1500 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=20585 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Zimny [ 04 cze 2009, 22:41 ] |
| Tytuł: | Ścinarka poboczy SP-1500 |
Poszukuję zdjęć oraz informacji o Ścinarce poboczy SP-1500 produkcji MADRO, dziekuję za wszelką pomoc. |
|
| Autor: | Zimny [ 28 lip 2010, 14:29 ] |
| Tytuł: | Re: Ścinarka pobozy może były produkowane dla Polskiczy SP-1500 |
Witam ponownie. Mam kolejne pytanie odnośnie MADRO. Na motoallegro jest wystawiona ładowarka Madro, sprzedający twierdzi ze wyprodukowana w Austrii. Czy to możliwe że w Austrii istnieje/istniała firma o podobnej nazwie czy może były produkowane na zamówienie Polskiej firmy. http://www.moto.allegro.pl/item11582488 ... 1993r.html |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|