| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Jak przeglądać pliki z nawigacji na ekranie komputera https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=20431 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | adam26 [ 24 maja 2009, 14:16 ] |
| Tytuł: | Jak przeglądać pliki z nawigacji na ekranie komputera |
jak w temacie |
|
| Autor: | Sołtys [ 24 maja 2009, 16:37 ] |
| Tytuł: | Re: Jak przeglądać pliki z nawigacji na ekranie komputera |
Cytuj: jak w temacie
a może byś sprecyzował bardziej:Dbo niewiem czy chcesz podłączyć nawigacje pod kompa czy chcesz używać kompa jako nawigacje? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|