Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 7 z 7 [ Posty: 140 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 7
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 12 lip 2013, 22:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 gru 2005, 14:59
Posty: 317

Stralis jechał dzisiaj koło 9 godziny przez Targowisko, ja wyjeżdżałem z "żółtej" stacji czerwonym Masterem. Chyba siedziałeś na prawym siedzeniu.

_________________
...::: VOLVO :::...
PL, CZ, SK, UA, D, F, LT, H, RO, SLO, I, RSM, A


Post Wysłano: 14 lip 2013, 12:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 kwie 2009, 14:57
Posty: 99
GG: 9025597
Samochód: Iveco Stralis

Dzięki Igor za zdjęcia w końcu ustawka się udała :)
Trasa bardzo fajna, nareszcie na wyspach jakaś pogoda względna i w Dover można było zobaczyć super krajobrazy w zimie jak byłem 2 razy to kiepsko raczej z podziwianiem. Co do trasy to wszystko składnie na powrót nie czekaliśmy i ładunek powrotny wzięliśmy z Holandii więc po drodze.

Albertos : Zgadza się pędziliśmy z ''osła" od 3 nad ranem żeby jeszcze pojechać na urząd celny do Rzeszowa.

Obrazek

I telewizor doczekał się debiutu w trasie, super sprawa, staliśmy na Olszynie całą niedziele więc naprawdę czas szybko zleciał, na razie tylko USB :)


Post Wysłano: 14 lip 2013, 21:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sie 2008, 20:45
Posty: 77
GG: 6687777
Lokalizacja: Rypin

Ładny Stralisik, mało przebiegu macie jak na 2008 rok, u nas 4 lata różnicy, a licznik wchodzi na 145000, jak ogólnie sprawuję się kucyki w manualnej skrzyni i ogólnie jak wygląda sprawa eksploatacji, zarówno mecheniczna jak i wykończenia wnętrza auta czyt. czy macie jakieś uszczerbki na plastikach?. Pozdrawiam

_________________
Iveco Stralis II 460 ECO viewtopic.php?f=44&t=38336


Post Wysłano: 15 lip 2013, 20:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 kwie 2009, 14:57
Posty: 99
GG: 9025597
Samochód: Iveco Stralis

Cytuj:
Ładny Stralisik, mało przebiegu macie jak na 2008 rok, u nas 4 lata różnicy, a licznik wchodzi na 145000, jak ogólnie sprawuję się kucyki w manualnej skrzyni i ogólnie jak wygląda sprawa eksploatacji, zarówno mecheniczna jak i wykończenia wnętrza auta czyt. czy macie jakieś uszczerbki na plastikach?. Pozdrawiam
Co do sprawowania samochodu to nie narzekamy wóz śmiga ma się dobrze. Spalanie ostatnio badałem to niecałe 32/100 przy ładunku 22 tony więc nikt nie narzeka z tym ładunkiem kolego na górkach kolo Hannoveru to łamaliśmy tylko bieg niżej i szedł nie dusi go nie traci mocy. Co do wnętrza to poprzednik miał kabinę salonke tej jej nie ma Tato nad tym ubolewa bo była wygoda. Kabina jest troszkę wydaje mi się wyższa łóżko górne na prawdę konkretne! Szerokie wygodne i tą siatkę zabezpieczającą fajnie na górze rozwiązali. Co do plastików to samochód docierał się pod łódką na budowach jak go przyprowadziliśmy to piach syf można było wiadrami wynosić, 2 dni sprzątania prania i jakoś wrócił do przystępnego stanu ale żeby jakieś plastiki ucierpiały to nie :) Jedyna rzecz która szwankuje nam w tym stralisku jak i w poprzednim to odsuwanie szyby od strony kierowcy i ta kieszeń na drzwiach jak i w jednym tak i w drugim to siedzialo :D


Post Wysłano: 16 lip 2013, 0:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sie 2008, 20:45
Posty: 77
GG: 6687777
Lokalizacja: Rypin

Cytuj:
Cytuj:
Ładny Stralisik, mało przebiegu macie jak na 2008 rok, u nas 4 lata różnicy, a licznik wchodzi na 145000, jak ogólnie sprawuję się kucyki w manualnej skrzyni i ogólnie jak wygląda sprawa eksploatacji, zarówno mecheniczna jak i wykończenia wnętrza auta czyt. czy macie jakieś uszczerbki na plastikach?. Pozdrawiam
Co do sprawowania samochodu to nie narzekamy wóz śmiga ma się dobrze. Spalanie ostatnio badałem to niecałe 32/100 przy ładunku 22 tony więc nikt nie narzeka z tym ładunkiem kolego na górkach kolo Hannoveru to łamaliśmy tylko bieg niżej i szedł nie dusi go nie traci mocy. Co do wnętrza to poprzednik miał kabinę salonke tej jej nie ma Tato nad tym ubolewa bo była wygoda. Kabina jest troszkę wydaje mi się wyższa łóżko górne na prawdę konkretne! Szerokie wygodne i tą siatkę zabezpieczającą fajnie na górze rozwiązali. Co do plastików to samochód docierał się pod łódką na budowach jak go przyprowadziliśmy to piach syf można było wiadrami wynosić, 2 dni sprzątania prania i jakoś wrócił do przystępnego stanu ale żeby jakieś plastiki ucierpiały to nie :) Jedyna rzecz która szwankuje nam w tym stralisku jak i w poprzednim to odsuwanie szyby od strony kierowcy i ta kieszeń na drzwiach jak i w jednym tak i w drugim to siedzialo :D
to norma mniej wiecej taka sama, u mnie zaczeły pękać mocowania od klawiszy odpowiedzialnych od otwierania schowka zewnętrznego bocznego od strony kierowcy poza tym wszystko ok, a co do skrzyni innej niż u was automacik również dobrze się spisuję, jedynie w zime dawał sie we znaki na śliskiej nawierzchni.

_________________
Iveco Stralis II 460 ECO viewtopic.php?f=44&t=38336


Post Wysłano: 16 lip 2013, 16:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 kwie 2009, 14:57
Posty: 99
GG: 9025597
Samochód: Iveco Stralis

qpac a Tym to się nie przejmuj to nie tylko u Ciebie :) Raz byliśmy kolegi stralisem jeszcze z serii I we Wrocławiu to jak zobaczyliśmy tą gonzole z przyciskami :D:D to nie wiedzieliśmy co się gdzie włącza poprzednik musiał być ciągle w ostrym nerwie bo paluchy wciskal na maxa. :)


Post Wysłano: 26 lip 2013, 23:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2010, 12:11
Posty: 406
GG: 6451835
Samochód: Crafter
Lokalizacja: Strzegom/Jaroszów [DK5]

Zdaje mi się, że Stralis gonił dziś ze Strzegomia na Wrocław? Sama solówka. :) Wyjeżdżaliśmy z podwórka akurat Transitem.

_________________
ford transit/volvo fh.


Post Wysłano: 28 lip 2013, 18:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 kwie 2009, 14:57
Posty: 99
GG: 9025597
Samochód: Iveco Stralis

Cytuj:
Zdaje mi się, że Stralis gonił dziś ze Strzegomia na Wrocław? Sama solówka. :) Wyjeżdżaliśmy z podwórka akurat Transitem.
kolego nie potrafię Ci potwierdzić tej informacji bo to inny kierowca już jeździ :) w sobotę rano byłem na bazie to widziałem straliske i faktycznie stała tam z przodu bez przyczepy więc całkiem możliwe że to straliskę z czarnej floty widziałeś :D


Post Wysłano: 19 sie 2013, 11:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 kwie 2009, 14:57
Posty: 99
GG: 9025597
Samochód: Iveco Stralis

Zdjęcia kiepskie ale musicie mi wybaczyć, na obecną chwilę aparat w starej noki musi wystarczyć :wink:
ObrazekObrazekObrazek

Na razie nie są one podłączone, ponieważ w środę zostały założone a później długi weekend, elektryk ten co miał przyjść to podłączyć miał wolne, trochę stralis został wypolerowany, niestety to nie jest jeszcze efekt który chcieliśmy uzyskać, jak czas pozwoli spróbujemy powtórzyć zabieg i albo lakier taki kiepski albo coś wskuramy :) Tato miał tydzień wolnego i trochę środek uporządkował, wyprane zostały pokrowce dywaniki i całkiem inaczej.Daję namiastkę tego jak jest w środku
Obrazek
Co więcej: został zamówiony ten czarny spód do zderzaka i postaramy się zakleić tą dziurę po psiaku :) Straliska jak dostanie ten spód zderzaka powinna trochę optycznie "siadnąć". Trąbki jakieś pasuje założyć i tutaj pytanie do was jak to pomyśleć żeby to jakoś wyglądało dawać tutaj z boku nad drzwi kierowcy jakąś długą czy po prostu schować w zderzak i już nie dokładać więcej na glob.

Pozdrawiam :wink:


Post Wysłano: 19 sie 2013, 15:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Ma urok to Wasze Stralis. Halogeny i rurka jak najbardziej na +.


Post Wysłano: 07 wrz 2013, 9:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 mar 2006, 0:33
Posty: 295
GG: 0
Lokalizacja: z nienacka

A tak wyglądał zanim przyszedł do TG
http://www.flickr.com/photos/70876603@N07/7090844083/
(c) Krymu


Post Wysłano: 06 paź 2013, 18:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 maja 2012, 17:21
Posty: 24
GG: 609252
Samochód: VW Golf II
Lokalizacja: Sochaczew [WSC]

Iveco Stralis 430 ASI widziane dzisiaj o 18 w Sochaczewie na rondzie. Zdjęcia nie mam bo wyjeżdżałem z bazy i z daleko zobaczyłem :D


Post Wysłano: 17 maja 2014, 21:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 kwie 2009, 14:57
Posty: 99
GG: 9025597
Samochód: Iveco Stralis

Mała zmiana a cieszy ;) Teraz tak proszę kojarzyć tata zestaw.
ObrazekObrazek
Obrazek

Szybkie zdjęcia Środowe, Tatko pojechał na zachód kierunek Niemcy, Francja.


Post Wysłano: 17 maja 2014, 22:11
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Na rurke i podobne koguty chorowałem kiedyś przeokrutnie :)

Cubik fajny, bo czerwony, jak czerwony to szybszy :wink:
Polerka by się przydała, czy aparat ukradł kolor?

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 17 maja 2014, 22:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 kwie 2009, 14:57
Posty: 99
GG: 9025597
Samochód: Iveco Stralis

Cytuj:
Na rurke i podobne koguty chorowałem kiedyś przeokrutnie :)

Cubik fajny, bo czerwony, jak czerwony to szybszy :wink:
Polerka by się przydała, czy aparat ukradł kolor?
zdjęcia robione telefonem więc kolor siadł, jeżeli spojrzysz na wcześniejszą stronę to są zdjęcia które nie powygasały i tam lepiej kolor wychodzi.
Aczkolwiek polerka by się przydała i jak będzie jakiś czas na wakacjach to może się uda odświeżyć na pewno będę się starał dodać zdjęcia po myjce bo zestaw brudny. Pozdrawiam, i odświeżę zdjęcie po polerce co kiedyś zrobiłem.


Post Wysłano: 17 maja 2014, 22:22
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Ivecowski czerwony strasznie siada :(

Mój miał 2 lata temu poler robiony, ja latam z woskami, szmponami na lakierze i też efekt siada już......

Ujeżdzałem czerwonego Eurostarka, nie zrobiłem w nim polerki, ori lakier, to tak się zmechacił dziwnie, że szło po nim palcem pisać jak mocno przycisłes palucha :mrgreen:
No ale auto miała swoje lata.......

Zadbany lakierek o wiele, wiele odmładza autko :wink:

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 17 maja 2014, 22:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 lut 2014, 11:28
Posty: 147

Stralis fajny, zadbany, rurka dodaje mu uroku, oby bezawaryjnie. Pozdrawiam


PS: Ociu - Ty się przyznaj, że teraz chorujesz na takiego Stralisa:D


Post Wysłano: 17 maja 2014, 22:34
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Świat może runąć, ale nie :twisted:
Marzyć moge o HI :wink:
Z Cuba bym tylko ciemne plastiki zabrał i lusterka :wink:

Ale to nie temat o moich marzeniach :wink:

Pozdrawiam :)

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 18 maja 2014, 0:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 kwie 2009, 14:57
Posty: 99
GG: 9025597
Samochód: Iveco Stralis

Cytuj:
Ivecowski czerwony strasznie siada :(

Mój miał 2 lata temu poler robiony, ja latam z woskami, szmponami na lakierze i też efekt siada już......

Ujeżdzałem czerwonego Eurostarka, nie zrobiłem w nim polerki, ori lakier, to tak się zmechacił dziwnie, że szło po nim palcem pisać jak mocno przycisłes palucha :mrgreen:
No ale auto miała swoje lata.......

Zadbany lakierek o wiele, wiele odmładza autko :wink:
ObrazekObrazek
Zapodaje zdjęcia po polerce, może coś zobaczysz tutaj akurat dach, cale "globo" nie było woskowane i trochę widać jak się odcina.


Post Wysłano: 19 maja 2014, 22:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1596
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Cytuj:
Świat może runąć, ale nie :twisted:
Marzyć moge o HI :wink:
Z Cuba bym tylko ciemne plastiki zabrał i lusterka :wink:

Ale to nie temat o moich marzeniach :wink:

Pozdrawiam :)
Masz teraz szanse - transpoz jakas promocje ma nowka za 68tys E :)

_________________
---------------------------------------
7xMAN 2xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 7 z 7 [ Posty: 140 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 7


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: