| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Lusterka ATEGO https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=19897 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | atego_ziom [ 15 kwie 2009, 7:59 ] |
| Tytuł: | Lusterka ATEGO |
Witam, otóż mam problem. Mam Mercedesa Atego i nie wiem jak ustawić lusterka, gdyż są elektryczne. DOdam iż, prawe lusterko ustawia się tym panelem. I tutaj moje pytanie "JAK PRZEŁĄCZYĆ TEN MECHANIZM NA LEWE LUSTERKO ? " |
|
| Autor: | azor499 [ 15 kwie 2009, 8:42 ] |
| Tytuł: | Re: Lusterka ATEGO |
Z jakiego rocznika jest? |
|
| Autor: | atego_ziom [ 15 kwie 2009, 15:36 ] |
| Tytuł: | Re: Lusterka ATEGO |
2000 |
|
| Autor: | azor499 [ 15 kwie 2009, 16:53 ] |
| Tytuł: | Re: Lusterka ATEGO |
Jak się nie mylę to takim małym dżojstikiem steruje się. Ale na 100% nie jestem pewny. |
|
| Autor: | atego_ziom [ 15 kwie 2009, 17:00 ] |
| Tytuł: | Re: Lusterka ATEGO |
To jest taki kwadratowy panel, który steruje lusterkiem. Problem jest w tym, że ustawia się tylko prawe, a nie wiem jak przełączyć na lewe |
|
| Autor: | Saharekwwa [ 15 kwie 2009, 18:56 ] |
| Tytuł: | Re: Lusterka ATEGO |
Na pewno lewe nie jest ręczne?? W 917 z '99 miałem tylko prawe elektryczne, reszta rąsią... |
|
| Autor: | Atego [ 15 kwie 2009, 19:02 ] |
| Tytuł: | Re: Lusterka ATEGO |
A czy przed tym joysticem jest taki przycisk, to wygląda tak: http://www.picturepush.com/public/1597988 Ten przycisk przed joystickiem, to do wyboru luster. Jak wciśnięty w prawo, to prawe lustro, jak lewo, to lewe. Tak bynajmniej jest w rocznikach od 2001, ale w 2000 jest chyba ten sam panel. |
|
| Autor: | atego_ziom [ 15 kwie 2009, 20:10 ] |
| Tytuł: | Re: Lusterka ATEGO |
TO jest Mercedes Atego 1017 z 2000r. Jest ten joystick, a za nim(od kontenera) jest takie wcięcie, ale chyba martwe, tzn. nie ruszające się. Jutro sprawdzę. Dzięki za info Pozdrawiam i szerokości |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|