| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Włajaż z Ramzesem https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=19830 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Long [ 09 kwie 2009, 17:49 ] |
| Tytuł: | Re: Katowice/Racibórz z Ramzesem |
No, byli na Śląsku i kolegów nie poinformowali.. Adrian, trasa opisana jest bardzo dobrze i rzeczowo. W opisie zawarłeś kilka najważniejszych informacji, i więcej nie potrzeba. Każdy w pewien sposób jest sobie w stanie wyobrazić tą trasę, a zdjęcia z pewnością w tym pomogą. Myślę, że następnym razem uda nam się na chwilę spotkać i porozmawiać. Hah, podoba mi się ten Masterek, Radku. Swoją drogą, to sfociłeś zestaw Grzesia [szofer:)))] (http://www.picturepush.com/public/1574061) - czerwona Scania. |
|
| Autor: | Maateusz [ 09 kwie 2009, 17:53 ] |
| Tytuł: | Re: Katowice/Racibórz z Ramzesem |
Ty no fajnie opisane Ma Radek jakieś zdjęcia? |
|
| Autor: | Harry_man [ 09 kwie 2009, 18:02 ] |
| Tytuł: | Re: Katowice/Racibórz z Ramzesem |
Cytuj: Swoją drogą, to sfociłeś zestaw Grzesia [szofer:)))] (http://www.picturepush.com/public/1574061) - czerwona Scania.
Jak to przeczytałem to od razu pomyślałem o pewnym temacie i wyobraziłem sobie czerwoną scanię blokującą lewy pas |
|
| Autor: | Patryk_Scania [ 09 kwie 2009, 19:13 ] |
| Tytuł: | Re: Katowice/Racibórz z Ramzesem |
Ladna recenzyja Fajne foty Pozdro |
|
| Autor: | Sojusz [ 09 kwie 2009, 19:18 ] |
| Tytuł: | Re: Katowice/Racibórz z Ramzesem |
Ciekawa traska, spoko opisana. Bardzo fajnie się czytało. |
|
| Autor: | Roszo13 [ 09 kwie 2009, 22:05 ] |
| Tytuł: | Re: Katowice/Racibórz z Ramzesem |
Cytuj: No, byli na Śląsku i kolegów nie poinformowali..
Byli w moim mieście i kolegi nie poinformowali Fajny opis, miło się czytało i zdjęcia różwnież niczego sobie |
|
| Autor: | Yayek [ 11 kwie 2009, 13:00 ] |
| Tytuł: | Re: Katowice/Racibórz z Ramzesem |
4. zdjęcie to most w Nagnajowie? |
|
| Autor: | Toreba [ 11 kwie 2009, 14:13 ] |
| Tytuł: | Re: Katowice/Racibórz z Ramzesem |
Cytuj: 4. zdjęcie to most w Nagnajowie?
Dokładnie. Cytuj: Ma Radek jakieś zdjęcia?
Nie, nie ma. Zresztą prowadził.
|
|
| Autor: | scaniairizar [ 11 kwie 2009, 17:23 ] |
| Tytuł: | Re: Katowice/Racibórz z Ramzesem |
od jazdy po krakowie mi sie odwal xdd seksi foto bym rzekł i opis również |
|
| Autor: | Marsi [ 12 kwie 2009, 23:34 ] |
| Tytuł: | Re: Katowice/Racibórz z Ramzesem |
Bardzo fajnie opisana trasa, zdjęcia też git Renata ładna (toż to 150dCi Jeżeli znasz i mógłbyś, to napisz jakieś dane odnośnie trasy (całkowity dystans, waga towaru/ów, średnie spalanie itp.) Pozdrawiam ! PS. Liczę na kolejne Twoje relacje |
|
| Autor: | Toreba [ 14 kwie 2009, 16:57 ] |
| Tytuł: | Re: Katowice/Racibórz z Ramzesem |
Cytuj: załóż temat o niej w dziale 'garaż', bo jestem ciekaw jak sprawuje się ten silniczek.
Nie potrzebnie, gdyż Radek tym autem nie jeździ, póki co.Cytuj: Jeżeli znasz i mógłbyś, to napisz jakieś dane odnośnie trasy (całkowity dystans, waga towaru/ów, średnie spalanie itp.)
Stalowa Wola - Katowice - Racibórz (wg. mapy google) ~ 340km. Potem trasa przez Zawiercie/Jędrzejów/Chmielnik/Staszów, aż do Stalowej Woli, a dokładnie do miejscowości Turbia. Ładunek, do Katowic bodajże 85kg, w Katowicach załadunek, towar o masie ~ 600kg + ładunek jadący wcześniej. Rozładunek w Raciborzu, do domu lecieliśmy na pusto. Co do średniego spalania to ciężko określić, Radek był zadowolony bo zszedł z normy prawie litr. |
|
| Autor: | ciucma102 [ 14 kwie 2009, 19:12 ] |
| Tytuł: | Re: Katowice/Racibórz z Ramzesem |
Trasa dobrze opisana autko super sam chcialbym zlapac jakas robote na kraju czyms takim ale ciezko |
|
| Autor: | maximus_pl [ 19 kwie 2009, 18:11 ] |
| Tytuł: | Re: Katowice/Racibórz z Ramzesem |
ciucma nie tylko Ty |
|
| Autor: | Toreba [ 25 kwie 2009, 9:40 ] |
| Tytuł: | Re: Katowice/Racibórz z Ramzesem |
Dzięki Panowie za komentarze. Ogółem to nie była pierwsza już moja podróż z Radkiem. Dnia 17 kwietnia odbyłem kolejną trasę, a dokładnie do miejscowości Złotoryja, a także do Legnicy i Ostrowa Wlkp. Wyszło trochę kilometrów, atmosfera nie zapomniana. Chciałbym stworzyć jakiś film, dodać także kilka zdjęć, jednak póki co brak czasu. Może niedługo aktualizacja z tamtej trasy się pojawi. Zresztą, zapowiada mi się znaczna część dni wolnych, to kto wie jak będzie. |
|
| Autor: | wojtas92 [ 26 kwie 2009, 20:55 ] |
| Tytuł: | Re: Włajaż z Ramzesem |
W szkole się nie było mistrzuniu? Czy teraz Ramzes będzie go "na stałe" dosiadał? Opiszcie Renie króciutko. Pozdrawiam i Szerokości! |
|
| Autor: | Toreba [ 27 kwie 2009, 15:36 ] |
| Tytuł: | Re: Włajaż z Ramzesem |
Nie ma sensu opisywać Reni bo stoi, a autem Radka na co dzień jest Iveco Daily. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|