Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 22:57
Posty: 61
GG: 4481810
Lokalizacja: Bytom

Trasy Bielsko-Biała - Sosnowiec - Łódź - Bydgoszcz, od 28.08.2006r. do 02.05.2007r.

Bardzo mi się podobają fotki Waszych tras. Postanowiłem zamieścić tutaj swoje zdjęcia z trasy, która odbyła się 28 sierpnia 2006r. Trasę rozpoczęliśmy wraz z bratem w poniedziałek o godzinie 12:30 i pokierowaliśmy się do Bielska-Białej na załadunek. Następnie o godzinie 15:00 wyjechaliśmy do Sosnowca na kolejny załadunek, a następnie przed 18:00 wyruszyliśmy do Łodzi, dokładnie do Ozorkowa. Tam większość towaru zostawiliśmy i udaliśmy się około 22:00 do Bydgoszczy, tam spaliśmy. Wokół tych miejscowości opierała się nasza trasa przez cały tydzień, aż do nocy piątek/sobota, kiedy wróciliśmy do domu zostawiając w Sosnowcu całość towaru. Oto zdjęcia:

Bielsko-Biała:
Obrazek Obrazek
Sosnowiec:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Trasa Łódź-Bydgoszcz:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Łódź (Ozorków):
Obrazek Obrazek Obrazek
Parking przy stacji BP w Bielsku-Białej:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Załadunek w Bielsku-Białej:
Obrazek
Załadunek w Sosnowcu:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Bydgoszcz:
Obrazek
Łódź (Ozorków):
Obrazek
Zajazd w Łęczycy (przed Ozorkowem):
Obrazek Obrazek
Korek w Piotrkowie Trybunalskim:
Obrazek

Jestem nowy na forum i proszę o wyrozumiałość. Czekam na uwagi i komentarze. Miłego oglądania.


Ostatnio zmieniony 06 lip 2008, 19:21 przez Mateusz383, łącznie zmieniany 21 razy.

Tytuł:
Post Wysłano: 09 lut 2007, 13:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 paź 2006, 11:54
Posty: 209
Lokalizacja: zgierz / k.Łodzi

fajne fotki tylko troche musisz wiecej sie starac nad opisami

_________________
.....::::Wchodzę Po Schodkach I Wytaczam Na Drogę Moje 40 Ton::::.....
B:15-01-2010r.
C:12-04-2010r.
C+E:09.09.2010r.


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lut 2007, 14:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 mar 2006, 19:14
Posty: 72
GG: 5959988
Lokalizacja: Poznan

Ciekawym sprzętem latacie.MB ATego ciągnik siodlowy ,troche dziwnie to wyglada.Jezdzicie tez za granice ,czy tylko po Polsce???

_________________
http://www.photoblog.pl/thomas69/archiw ... goria/2601


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lut 2007, 15:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 22:57
Posty: 61
GG: 4481810
Lokalizacja: Bytom

Ze względu na coraz większe ładunki i dłuższe trasy obecnie mój brat jeździ Iveco EuroTech, naczepa również jest inna, trzyosiowa, plandekowana. Atego miało tylko 240KM, ale ogólnie bardzo ciekawy i godny uwagi jest. A trasy ma tylko po Polsce.


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lut 2007, 17:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Z tego co widze to wozicie ciakwe ladunki. Zestaw tez malo spotykany. Atego jako ciagnik siodlowy. Pierwszy raz widze. Co do zdjec to moglbys je wykadrowac ale jak na pierwszy raz nie jest zle. I wlasnie moglbys popracowac nad opisami i byloby good. Pozdrawiam.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lut 2007, 19:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 22:57
Posty: 61
GG: 4481810
Lokalizacja: Bytom

Następnym razem bardziej się postaram. W tej firmie mieli dwa Atego jako ciągniki siodłowe, teraz pozostał chyba tylko jeden. Apropo tych quadów, jak czasami brat wiózł używanego quada to mogliśmy sobie pojeździć po hali, gdzie nas ładują :)


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lut 2007, 21:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2006, 19:31
Posty: 764
Samochód: Volvo FH 440
Lokalizacja: Meszna

Ooo widze że kolega był niedaleko mnie :D . Możesz powiedzieć która to dokładnie stacja bp w bielsku, bo chyba bedzie dobre miejsce do focenia :mrgreen: . Jedyny znajomy mi pojazd to nauka jazdy z Komorowic. Sądząc po tych skrzynkach na miejscu załadunku, ładowaliście się we FIACIE?


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lut 2007, 22:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 22:57
Posty: 61
GG: 4481810
Lokalizacja: Bytom

Tak mi się wydaje, że jest to stacja przy ulicy Warszawskiej, po drugiej stronie ulicy jest stołówka i tam też stoją tiry. Bardzo blisko firmy TNT, w której się ładowaliśmy (masz rację są to części z fiata). Plac tej firmy jest ukazany za fotce "Załadunek w Bielsku-Białej". Pozdrawiam. Może kiedyś się spotkamy na trasie.


Ostatnio zmieniony 04 kwie 2007, 16:07 przez Mateusz383, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 09 lut 2007, 22:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2006, 19:31
Posty: 764
Samochód: Volvo FH 440
Lokalizacja: Meszna

Cytuj:
Bardzo blisko firmy TNT
To chyba wiem gdzie. Te kominy widoczne w tle to elektrociepłownia w Czechowicach. Czyli na razie nie będzie fotek z tamtąd. TNT jest na dalekich krańcach bielska i kiepsko jest mi się tam dostać.
Ciekawa traska, życzę kolejnych tak udanych, mam nadzieję że jeszcze wpadniesz do stolicy podbeskidzia :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lut 2007, 23:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 22:57
Posty: 61
GG: 4481810
Lokalizacja: Bytom

Brat jest tam bardzo często, a ja może się już niebawem z nim zabiorę. Dzięki i również życzę powodzenia i udanych tras :)


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lut 2007, 23:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 gru 2006, 13:12
Posty: 114
Lokalizacja: Rawicz,Wielkopolska(PL)

witam
bardzo mi sie podobają te polskie równe jak blat stołu szosy :D :D 8) 8) 8) (żeby tak wszedzie było , to by sie dobrze żyło) :
http://wienio.sileman.net.pl/Forum/Trasa/9.JPG
http://wienio.sileman.net.pl/Forum/Trasa/8.JPG
a ten co nie umie ładnie ,prosto zaparkować,tylko wywija jakies figury :lol: :lol: :!:
http://wienio.sileman.net.pl/Forum/Trasa/24.JPG
PZDR :!:

_________________
"Dobre uczynki nie czynią człowieka dobrym, lecz dobry człowiek spełnia dobre uczynki.Złe uczynki nie czynią człowieka złym, lecz zły człowiek spełnia złe uczynki.[...]"
.Marcin Luter .
Mamy Euro 2012...teraz let's work people , let's work.!!!


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lut 2007, 23:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 22:57
Posty: 61
GG: 4481810
Lokalizacja: Bytom

Cytuj:
a ten co nie umie ładnie ,prosto zaparkować,tylko wywija jakies figury
Jak widać na zdjęciu kierowca ciągnie jakieś artykuły spożywcze, bo naczepa ma agregat, który musi cały czas działać, co wiąże się z głośną pracą. Gdyby zaparkował prosto to hałas odbijałby się od kabiny i w środku byłoby bardzo głośno. Złamanie naczepy i ciągnika powoduje w znacznym stopniu rozproszenie się hałasu, co pozwala szybciej zasnąć itp.


Tytuł:
Post Wysłano: 10 lut 2007, 10:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 kwie 2006, 18:11
Posty: 229
Samochód: 5.2L Magnum V8 oraz 1.8 Twin Spark
Lokalizacja: Poznań

Mam pytanie z innej beczki.
Maskotki to jakaś firmowa tradycja:

Obrazek

:?: :D

_________________
Aktualności i ciekawostki ze świata samochodów użytkowych:
40ton.net


Tytuł:
Post Wysłano: 10 lut 2007, 11:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 22:57
Posty: 61
GG: 4481810
Lokalizacja: Bytom

:) To jest właśnie obecny samochód mojego brata. Tamten jak wcześniej wspomniałem był za słaby na ciężkie ładunki. Pytałem się brata i pamięta Cię jak robiłeś zdjęcie :) A ogólnie maskotki wozi również mój wujek również z Demotransu, jeździ Volvo FH12, ale za granicę. Jak pojadę tym Iveco z bratem w trasę to wrzucę fotki.

[ Dodano: Pią, 23.02.2007, 17:18 ]
Witam.
A więc pojechałem ostatnio (15.02.2007r.) z bratem w trasę (jak w tytule tego tematu). Oto fotki, które zrobiłem.

Droga z Bytomia do Bielska-Białej przez Katowice:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Pekaes w Czechowicach-Dziedzicach:
Obrazek
Dalsza trasa do Bielska-Białej:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Załadunek w Bielsku-Białej (TNT), niestety nie można było robić zdjęć, tylko jedno z samochodu zrobiłem:
Obrazek
Dalszy załadunek w Sosnowcu:
Obrazek
Postój (tankowanie na Shell'u) na krajowej jedynce za Częstochową w stronę Łodzi:
Obrazek Obrazek
A tutaj już noc, około godziny 1:00 na trasie Łódź-Bydgoszcz, te dwa górne paski to halogeny, ulica robiła się biała :):
Obrazek Obrazek Obrazek
A tutaj jesteśmy w Bydgoszczy na rozładunku i 11godzinnym postoju:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Stacja Orlen w Bydgoszczy, tutaj zrobiłem kilka zdjęć:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Powrót do Łodzi, a dokładniej do Cat'a w Sierpowie:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Cat w Sierpowie (Łęczycy) i baza Miratrans oraz jako dodatek Żandarmeria Wojskowa :):
Obrazek
Valeo i Toni-Spedition w Ozorkowie. W Valeo mieliśmy dwa razy załadunek i musieliśmy towar przewieźć kilka km do Cata w Sierpowie:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
A tutaj zrobiłem dwie fotki prawie nowego Stralisa z Witrans'u:
Obrazek Obrazek

Trasę skończyliśmy w nocy około 2:00 (piątek/sobota). Jechaliśmy przez Włocławek, w którym droga to jedna wielka dziura, zamiast położyć nową to łatają jedną dziurę spośród miliona innych. Może w końcu w niedalekiej przyszłości położą nowy asfalt. Czekam na komentarze. Pozdrawiam i szerokości wszystkim życzę.


Ostatnio zmieniony 03 kwie 2007, 22:45 przez Mateusz383, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 24 lut 2007, 12:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2006, 19:31
Posty: 764
Samochód: Volvo FH 440
Lokalizacja: Meszna

I znowu moje rejony :U . Kilkaset metrów dalej od TEGO miejsca jest moja miejscówka gdzie robię zdjęcia, może kiedyś złapie Wasze auto :wink: . Ostatnio jak byłem na polowaniu to właśnie w stronę bielska (ja stałem po drugiej stronie) jechał Twój brat i to zachęciło mnie do wybrania się pod TNT. Stało tam wtedy również to Premium. Czekam na kolejne fotki z bielska :wink: .


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lut 2007, 20:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Widze ze Twoj brat to moj imiennik. Dales sporo zdjec i malo opisu ale po co pisac jak nic sie nie dzialo. Ladnie wyglada sciezka oswietlona dwoma halogenami a co mowic jakby czterema byla oswietlona??? Kolego co sie stalo w prawe lustro???

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 18 mar 2007, 0:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 22:57
Posty: 61
GG: 4481810
Lokalizacja: Bytom

Droga spokojnie mijała, więc postawiłem na zdjęcia. Zapewne cztery halogeny jeszcze lepiej się prezentują i droga jeszcze bielsza się robi :) A prawe lusterko takie było od momentu otrzymania samochodu.

Wrzuciłem na serwer filmik (prezentację) zrobiony ze zdjęć, których nie ma w tym temacie. Film trwa 2min 37s i jest niskiej jakości (VCD) ze względu na ograniczenia serwera. Zrobiłem go, aby pokazać Wam, niektóre efekty programu Ulead VideoStudio 9. Dla celów prywatnych można robić profesjonalne filmy zgodne z DVD Video, jakość jest wtedy bardzo wysoka. Pozdrawiam i czekam na pytania.

Oto link do filmu:

http://wienio.sileman.net.pl/trasa.mpg


Tytuł:
Post Wysłano: 21 mar 2007, 20:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 sty 2007, 14:29
Posty: 3
Lokalizacja: Kamieńsk

Fajne fotki ,szczegulnie VolVo


Tytuł:
Post Wysłano: 29 mar 2007, 14:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2006, 19:31
Posty: 764
Samochód: Volvo FH 440
Lokalizacja: Meszna

Filmik był bardzo fajny, dużo ciekawych zdjęć. Czy mógłbyś podać tytuł piosenki która była w tle?


Tytuł:
Post Wysłano: 29 mar 2007, 15:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lis 2006, 12:31
Posty: 96
Lokalizacja: Ostróda

Fajne zdjecia ale chyba twoj brat czesto zmienia zestawy bo na pozcatku jezdzil Mercedesem atego ,a w dalszej auktualizacji jezdzi Iveco nie wkurza go taka zmiana bo mnie by wku....... no ale fotki sa super ,a mieszane ladunki laduje ,te kawasaki i ten quad jest zejefajny :)



Pozdro.

_________________
kepe


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: