Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: Mapa Europy
Post Wysłano: 08 mar 2009, 23:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 mar 2009, 23:23
Posty: 1
GG: 11286322

witam
poszuuje mapy europy na której można by wyznaczyć trase dla samochodów ciężarowych i na której były by jakieś ograniczenia jak:nośność czy wysokość wiaduktów.
Mapa jest mi potrzebna ponieważ mam do wykonania do szkoły projekt,w którym musze umieścić trase przewozu 42ton z Kurszwicy do Liverpoolu.
Z góry dziękuje za pomoc.


Tytuł: Re: mapa europy
Post Wysłano: 09 mar 2009, 13:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 paź 2008, 21:07
Posty: 60
GG: 1
Lokalizacja: WGS

map guide v14 profesjonalna mapa dla transportu - planowanie tras, koszty itp.
Tylko jest droga


Tytuł: Re: Mapa Europy
Post Wysłano: 09 mar 2009, 20:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lut 2007, 17:14
Posty: 359

Cytuj:
witam
poszuuje mapy europy na której można by wyznaczyć trase dla samochodów ciężarowych i na której były by jakieś ograniczenia jak:nośność czy wysokość wiaduktów.
Mapa jest mi potrzebna ponieważ mam do wykonania do szkoły projekt,w którym musze umieścić trase przewozu 42ton z Kurszwicy do Liverpoolu.
Z góry dziękuje za pomoc.
Darmowej takiej mapy nie znajdziesz. Weź zwykłe mapy i prowadź auto po głównych drogach i autostradach tam są największe nośności i odpowiednio wysokie wiadukty. Inaczej nie dojedziesz. Nie wiem czy 42 tony to podwchytliwy wątek, bo mamy dop. mase całkowią 40 ton. Także musisz uwzględnić gabaryty i pozwolenia na przejazd z takim ciężarem.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: