Strona 7 z 7 [ Posty: 129 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 7
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2012, 21:12
Posty: 196
Samochód: R410
Lokalizacja: Radom/Przysucha

Cytuj:
Maksiu, jesteś pewien że strona Miro przedstawia właściwe informacje? Wspominają o Iraku, gdzieś wyczytałem że taki transport kończy się w Turcji, gdzie towar przeładowywany jest na Turków, Irańczyków czy Bułgarów i oni gonią z tym dalej.
Wspominają również o własnej spedycji i może się to odbywać w sposób jaki przedstawiłeś co jest najbardziej prawdopodobne.Oni łapią ładunek i podwykonawce który złapie to w Turcji lub w ogóle podwykonawca ładuje na zachodzie i jedzie do celu.Problem tkwi w tym ze Irak nie jest wyspą na Atlantyku i da się tam dojechać na kołach.Mamy tu na forum jednego kamikadze [;)] (DRIVER1965 pozdrawiam) który złapał Gabaryt z Holandii i był w Iraku.Dlatego jestem w stanie uwierzyć że mogą tam jeździć choć upierał się nie będę.Z krajami afrykańskimi to samo.Na przykładzie swojego ojca wiem że strasznie jest tam, dokąd sami nie dojechaliśmy.
Co do dróg wesoło nie jest ale nie jedziesz Oranką czy kartofliskiem ponieważ mijasz mniejsze i większe miasteczka do których musi jakieś zaopatrzenie dojechać.Największym problemem są duże odległości i brak dostępu do dobrego warsztatu przez co jesteś zdany sam na siebie i na kolegów którzy całą watachą jadą z Tobą.(Lot w pojedynkę wg mnie jest zbyt hardkorowy).Piszę to na podstawie zeznań i dyskusji ze swoim ojcem.

EDIT: Dodam jeszcze że Miro aktualizując stronę bardzo okroiło swoją galerię pozbywając się bardzo ciekawych zdjęć z bardziej egzotycznych krajów niż te które można zobaczyć tam teraz.

_________________
Nie spać, zwiedzać zapier......


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lip 2009, 14:41
Posty: 16
GG: 0

Z firmy Chełminiak ze zwierzętami byli w tamtym roku w Tadżykistanie i chyba Kirgistanie


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

http://www.rynart-trading.nl/foto-gallery/

Nie pasuje do tematu bo nie polska, ale wejdźcie i zobaczcie, gdzie Guldeny latają. Znając życie za kierownicą nie Holendrzy, ale kierunki niespotykane.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3564
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Cytuj:
http://www.rynart-trading.nl/foto-gallery/

Nie pasuje do tematu bo nie polska, ale wejdźcie i zobaczcie, gdzie Guldeny latają. Znając życie za kierownicą nie Holendrzy, ale kierunki niespotykane.
Dużo Polaków tam jeździ i dużo tego widać u nas na A2, ale gdzie docelowo jadą to nie wiem, bo dalej jak za Warszawę się nie wypuszczam.
Cytuj:
Z firmy Chełminiak ze zwierzętami byli w tamtym roku w Tadżykistanie i chyba Kirgistanie
Kolega z firmy tam jeździł, teraz jeździ tam jego brat. Z tego co opowiada to takie kierunki dla nich chleb powszedni.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2012, 21:12
Posty: 196
Samochód: R410
Lokalizacja: Radom/Przysucha

Rynart,oni głównie chłodnie mają i kontenery.Gdzieś wyczytałem że głównie używaną odzież wożą.Jeździ tam dużo polaków ale i czechów,słowaków....

A tak nawiasem co do tej firmy, jeden z moich ulubionych filmów na YT taki z epoki:

http://www.youtube.com/watch?v=sUxmflYixIo

Dla fanów gatunku: Zwróćcie uwagę na perełkę - przepiękne F12 w barwach Holenderskiego Nedexco.Piękniejszego nie widziałem.W tamtych czasach mój ojciec jeździł w tamte strony dosłownie identycznym. Film z 1994 roku....

_________________
Nie spać, zwiedzać zapier......


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lip 2009, 19:23
Posty: 137
GG: 0
Samochód: man f2000
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Wpiszcie sobie w wyszukiwarkę na you tube takie hasła jak: Garthner KG, supermazylis fajne filmiki z dalekich stron

_________________
Jakub


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2020, 8:38
Posty: 1

Cześć jak w temacie jak to wyglada na chwile obecna ? Firma mirotrans chyba już nie istnieje a jak z innymi firmami jeżdżącymi na wschód ?


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Jest taki Sław-Trans co ma białe Dafy i chłodnie, niebieskie napisy.
W tym tygodniu widziwlem relacje że jechali na dwa auta do Mongoli, oprócz tego tam regularnie Kazachstan robią

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1893
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

ME Trans zrobił kursa do Dubaju

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 7 z 7 [ Posty: 129 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 7


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: