| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Trakerskie Ferie 2009 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=19001 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Maateusz [ 18 lut 2009, 19:43 ] |
| Tytuł: | Trakerskie Ferie 2009 |
Od moich ferii minęło już pół tygodnia i postanowiłem skleić pierwszą część filmu. Moim zdaniem nie wyszło najgorzej. Najlepiej jak ocenicie to sami. Wiem, że wrzucając go do sieci i na fora jestem "skazany" na wszelkie słowa krytyki i chętnie je przyjmę, jednak od razu mówię, że te klipy nie mają służyć jako nominacja do Oscara tylko zwykłe pamiątki i wspomnienia z tras http://www.youtube.com/watch?v=26MGw0DsfaU |
|
| Autor: | Maateusz [ 27 lut 2009, 21:58 ] |
| Tytuł: | Re: Trakerskie Ferie 2009 |
Cz. II, zapraszam wszystkich http://www.youtube.com/watch?v=XxHqAUAzPgU |
|
| Autor: | Sojusz [ 27 lut 2009, 23:13 ] |
| Tytuł: | Re: Trakerskie Ferie 2009 |
No, no spoko masz te ferie |
|
| Autor: | truchol [ 27 lut 2009, 23:59 ] |
| Tytuł: | Re: Trakerskie Ferie 2009 |
Cytuj: No, no spoko masz te ferie
Zgadzam się, mogła by być lepsza, ale najgorsza nie jest 4/5 |
|
| Autor: | piotrekgal [ 01 mar 2009, 15:10 ] |
| Tytuł: | Re: Trakerskie Ferie 2009 |
Co do muzyki to wreszcie co innego, bo mnie osobiscie obrzydlo sluchanie utworu verba- mlode wilki, raz z kolega komentowalem ta "smutna pieśń" do tego typu videoklipu i weszlismy na youtube i znalezlismy 1szy lepszy taki klip i yep verba..., No pomijajac jeszcze fakt slowa TRAKER rownie dobrze zaliczam zgon slyszac to slowo, chyba wszyscy tego slowa nagminnie uzywaja ale nie sami kierowcy Klip ogolnie spoko, pocieszajace to, ze nie jest to pokaz slajdow. |
|
| Autor: | Maateusz [ 06 mar 2009, 16:22 ] |
| Tytuł: | Re: Trakerskie Ferie 2009 |
Dziękuję Cz. III, ostatnia. http://www.youtube.com/watch?v=cNlfwJN3Ujk |
|
| Autor: | Toreba [ 06 mar 2009, 16:38 ] |
| Tytuł: | Re: Trakerskie Ferie 2009 |
Coś cicho w tym temacie ... a szkoda, bo filmy są świetne ! PS. - Dzięki za kilka ujęć z Tarnobrzega. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|