| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Trasa: Łódź-Wólka Kosowska-Siedlce-Łódź https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=18671 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ..::poster::.. [ 01 lut 2009, 0:34 ] |
| Tytuł: | Trasa: Łódź-Wólka Kosowska-Siedlce-Łódź |
A więc co ja będę wypisywać o trasie jeżeli film wszystko załatwia. http://pl.youtube.com/watch?v=LjZWUA5UTiA Komentarze mile widziane |
|
| Autor: | Duck [ 01 lut 2009, 0:52 ] |
| Tytuł: | Re: Trasa: Łódź-Wólka Kosowska-Siedlce-Łódź |
Jakby ktoś pytał, pierwszy utwór (ten rockowy) to "Midnight Mover" w wykonaniu Accept. Na jakich numerach jest wasza naczepa? Mijałem coś takiego na gierkówce niedaleko Piotrkowa, ale na warszawskich numerach. |
|
| Autor: | prezes21 [ 13 lut 2009, 22:02 ] |
| Tytuł: | Re: Trasa: Łódź-Wólka Kosowska-Siedlce-Łódź |
Kiedyś ładowałem w Wólce Kosowskiej części do Anglii i jadąc przez tą miejscowość widziałem więcej Azjatów niż Polaków |
|
| Autor: | kiepstein [ 15 lut 2009, 1:04 ] |
| Tytuł: | Re: Trasa: Łódź-Wólka Kosowska-Siedlce-Łódź |
Filmik fajny, tym bardziej że na początku i podkoniec znalazłem kilka fragmentów z obwodnicy mojego miasta i zjazd na "gierkówke". |
|
| Autor: | ..::poster::.. [ 18 lut 2009, 18:04 ] |
| Tytuł: | Re: Trasa: Łódź-Wólka Kosowska-Siedlce-Łódź |
No to w końcu część II http://www.youtube.com/watch?v=j-lEtD7PFPg YT nie chciało przyjąć filmu bo za dobra jakość była i musiałem iść na prowizorke no i taka jakość. |
|
| Autor: | W1 DAMIAN [ 20 lut 2009, 7:58 ] |
| Tytuł: | Re: Trasa: Łódź-Wólka Kosowska-Siedlce-Łódź |
Filmy ładne...na tym wcześniejszym w 5:15 jechałeś przez rondo w Kołbieli, gdzie często wybieram się na polowania...szkoda, że nie dałeś znać to bym się ruszył i obfocił, bo ferie akurat miałem |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|