| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Trasy by Calinka https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=18515 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Traker199 [ 22 sty 2009, 18:35 ] |
| Tytuł: | Re: Trasy by Calinka |
Witam.Traska bardzo ładnie sfocona,no i te piękne zdjęcia krajobrazów.Ogólnie przedstawiłeś trase bardzo fajnie.Pozdrawiam. |
|
| Autor: | Long [ 22 sty 2009, 18:40 ] |
| Tytuł: | Re: Trasy by Calinka |
Cytuj: przedstawiłeś
Przedstawiłaś. |
|
| Autor: | Marix [ 22 sty 2009, 19:14 ] |
| Tytuł: | Re: Trasy by Calinka |
Witam Od początku kibicuje Calince, od razu przmuszałem do napisania wreszcie czegoś na forum:d Jest dopiero teraz, ale ważne że jest Super fotki, a tym, że samodzielnie prowadziłaś pełnowymiarowy zestaw w trasie, tydzień po odebraniu prawa jazdy to myślę, że możesz się chwalić przed niejednym wyjadaczem |
|
| Autor: | Traker199 [ 22 sty 2009, 19:46 ] |
| Tytuł: | Re: Trasy by Calinka |
Sorry niedopatrzenie w literkach |
|
| Autor: | Pawel Byd [ 22 sty 2009, 21:49 ] |
| Tytuł: | Re: Trasy by Calinka |
Super traska , ale przywykliśmy do bardziej szczegółowych opisów i większej ilości zdjęć związanych z samochodami a nie krajobrazami (oczywiście bardzo mi sie podobają ale brakuje mi jednak ich trochę) Calinka pozostaje mi życzyć ci powodzenia w tak trudnym a zarazem pięknym zawodzie kierowcy i oczywiście tyle szczęśliwych powrotów co wyjazdów . Pozdrawiam ps: Czekam z niecierpliwością na relacje z następnych tras . |
|
| Autor: | calinka [ 23 sty 2009, 0:05 ] |
| Tytuł: | Re: Trasy by Calinka |
@ Marix dzięki za kibicowanie ,ja również mocno trzymam kciuki za Twoją karierę w zawodzie kierowcy @PawełByd własnie z tego względu ,że każdy wrzuca fotki samochodów i znaków drogowych, ja się wzięłam za ładniejszą stronę trasy jaką są krajobrazy .Co prawda we Francji nie brakuje pięknych zestawów np. amerykańskich ,ale zazwyczaj nie nadążam wziąć aparatu kiedy się z nimi mijam hehe pozdrawiam, szerokości i przyczepności życzę |
|
| Autor: | Bajzel [ 23 sty 2009, 0:42 ] |
| Tytuł: | Re: Trasy by Calinka |
Cytuj: dodam tylko że wsiadając za stery prawko miałam przez cały tydzień czasu
Szacunek dziewczyno! Szerokich szos i gumowych drzew i powodzenia "na nowej drodze życia" |
|
| Autor: | Pawel Byd [ 23 sty 2009, 0:45 ] |
| Tytuł: | Re: Trasy by Calinka |
Hehe nie każdy odrazu nardził sie doskonały do wszystkiego trzeba dojść do wprawy też , prędzej czy pózniej będziesz nadążać z wyciąganiem aparatu no chyba ze potrzebujesz dobrego korespondenta z tras , który by odwalał całą robote Jesteś z ostrowa a w jakiej firmie jeździsz ? |
|
| Autor: | calinka [ 24 sty 2009, 1:54 ] |
| Tytuł: | Re: Trasy by Calinka |
Jestem z Ostrowca Świętokrzyskiego a pracuje w firmie z pod Radomia |
|
| Autor: | hiob [ 24 sty 2009, 4:54 ] |
| Tytuł: | Re: Trasy by Calinka |
Cytuj:
Fu**! Szacunek dziewczyno! Szerokich szos i gumowych drzew i powodzenia "na nowej drodze życia"
Witam, calinka i życzę Ci wytrwania. To ciężki kawałek chleba, ale wierzę, że sobie doskonale poradzisz. |
|
| Autor: | Harry_man [ 24 sty 2009, 12:16 ] |
| Tytuł: | Re: Trasy by Calinka |
Cytuj: ATPL-marzenie
No, a kiedy ruszasz w przestworza? |
|
| Autor: | Quba [ 24 sty 2009, 12:51 ] |
| Tytuł: | Re: Trasy by Calinka |
Cytuj: Jestem z Ostrowca Świętokrzyskiego a pracuje w firmie z pod Radomia
O proszę, widzę, że moje rodzinne miasto "wydaje na świat" coraz to więcej Kobiet-kierowców |
|
| Autor: | Tr@ker87 [ 26 sty 2009, 10:40 ] |
| Tytuł: | Re: Trasy by Calinka |
Witam, widze ze jezdzisz w firmie znajdujacej sie niedaleko mnie. Mozna wiedziec co to za firma?? |
|
| Autor: | Bajzel [ 26 sty 2009, 14:38 ] |
| Tytuł: | Re: Trasy by Calinka |
Cytuj: Nie, no było nie na miejscu, przepraszam Calinkę jeśli ją to uraziło. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|