| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Jakiego CB Radia używasz? https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=18252 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Leszek [ 04 sty 2009, 10:53 ] |
| Tytuł: | Jakiego CB Radia używasz? |
Zapraszam do głosowania w ankiecie, jakiej marki CB Radia używasz. Proszę o nie odpisywanie w tym temacie (wszelkie odpowiedzi będą kasowane). Wystarczy tylko oddać głos w ankiecie. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|