| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| PC Navigator 8 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=17976 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Komes18 [ 12 gru 2008, 0:41 ] |
| Tytuł: | PC Navigator 8 |
Witam wszsytkich... mam dosyć poważny problemik odnośnie nawigacji PC navigator 8 w laptopie i modulu GPS Pentagram Pathfinder P3106... |
|
| Autor: | bartek124l [ 12 gru 2008, 22:19 ] |
| Tytuł: | Re: PC Navigator 8 |
Ja juz nie mam sil sie meczyc mam taki sam problem i w navigatorze i w autoamapie moj GPS to Navibe GM 720 Co panowie trzeba zobić |
|
| Autor: | Marix [ 12 gru 2008, 22:29 ] |
| Tytuł: | Re: PC Navigator 8 |
Myślę że zamiast poddawania się i jak to napisaliście męki dużo lepiej napisac na jakimś forum stricte o nawigacjach, ewentualnie o laptopach i tak dalej. linki na PW wysyłam |
|
| Autor: | sillas [ 12 gru 2008, 22:39 ] |
| Tytuł: | Re: PC Navigator 8 |
http://thomson420.pl/index.php dobrzy magicy sa tu |
|
| Autor: | bartek124l [ 12 gru 2008, 23:30 ] |
| Tytuł: | Re: PC Navigator 8 |
Juz napisalem dzieki za linki. No ale jak ktos z wagi ciezkiej mial z tym do czynienia to prosze o odpowiedz w tym temacie |
|
| Autor: | jeszkin [ 13 kwie 2009, 14:48 ] |
| Tytuł: | Re: PC Navigator 8 |
Do navigatora8 mam jakiegoś patcha, po jego zainstalowaniu odbiornik GPS zaczął działać za każdym razem bezproblemowo. Wcześniej navigator się wieszał, i nie mógł wcale znaleźć odbiornika. Jak by ktoś go potrzebował, piszcie na PW Co do automapy, ustawiłem na (Auto) Com5 i prędkość odczytu, tak jak w instrucji podali (9600) i działa elegancko. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|