Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 03 gru 2008, 11:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 kwie 2008, 6:21
Posty: 35
GG: 4479116
Lokalizacja: Bedzin

Koledzy wszczegolnosci zwracam sie do Kolegow doswiadczonych.. (nie obrazrzajac nikogo bo sam jestem laikiem)Potrezbuje nawigacji naprawde bardzo dobrej bo u mnie licho wyglada sprawa z mapami a dostalem propozycje pracy w trasach medzynarodowych Francja Hiszpania Belgia Holandia Czechy Wlochy Polska (busimiem).. Chcialbym trafiac z punktu A do B bez nadrabiania km Zaznaczam tez ze latamy tylko lodowkami wiec chcialbym zeby nawi mialo taka opcje w ustawieniach.. I juz ostania sprawa spedytor mi powiedzial ze jak do mnie zadzwoni to mam mu powiedziec gdzie jestem (chyba mu chodzilo o miasto..a niee ze naprzyklad mam 34km do zjazdu na droge E228) Mam nadzieje ze zbytnio niee zanudzilem :oops:


Post Wysłano: 03 gru 2008, 11:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lip 2007, 13:03
Posty: 228
GG: 7
Samochód: Służbowy
Lokalizacja: GSL

Jako program do nawigacji mógłbym polecić Ci Auto Mapę, bardzo dobry program, dobrze prowadzi, planuje trasy. Jeszcze jeśli masz laptopa to dobrze mieć tam wgraną jakąś mapę np. Microsoft Autoroute po to, żeby wyszukać miejscowość po kodach pocztowych (bardzo przydatna funkcja).
latając busikiem nie powinieneś chyba jakoś specjalnie mieć problemów z wiaduktami, więc to chyba sprawa drugorzędna w navi.
Jeszcze przewertuj dział CB Radio & nawigacja
może tutaj coś jeszcze znajdziesz.



No i to tyle ode mnie.

Pozdrawiam!

_________________
A -> 09.12.2009 ;)
B -> 09.12.2009 ;)


Post Wysłano: 04 gru 2008, 14:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Najlepszym rozwiązaniem, jak dla mnie jest zakup laptopa, odbiornika GPS wpinanego na USB (koszt około 120zł) i zainstalowanie jakiejś z map, szczerze polecam Map&Guide, tyle że legalnie byłoby ciężko - bardzo wysoka cena, jedyne wyjście to piracka kopia.. Mapa ta jest głównie przeznaczona dla zawodowych kierowców, i posiada w stopniu bardzo dobrym (chyba najlepszym spośród map komputerowych i nawigacji) odwzorowane mapy europy zachodniej i centralnej.

Jest na forum parę tematów traktujących o tym problemie, z nich możesz się wielu rzeczy dowiedzieć..

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 21 sty 2009, 23:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 paź 2006, 11:54
Posty: 209
Lokalizacja: zgierz / k.Łodzi

ja polecam navigator 8 pc plus odbiornik gps do notebooka :mrgreen:

_________________
.....::::Wchodzę Po Schodkach I Wytaczam Na Drogę Moje 40 Ton::::.....
B:15-01-2010r.
C:12-04-2010r.
C+E:09.09.2010r.


Post Wysłano: 22 sty 2009, 11:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Cytuj:
Jako program do nawigacji mógłbym polecić Ci Auto Mapę

Zdecydowanie odradzam program AutoMapa. Banalnym argumentem jest brak wyszukiwania po kodzie pocztowym, co jest kluczowym znaczeniem w tym przypadku. Ja korzystam z urządzenia TomTom GO730. Jak na razie sprawdza się doskonale.

Cytuj:
I juz ostania sprawa spedytor mi powiedzial ze jak do mnie zadzwoni to mam mu powiedziec gdzie jestem (chyba mu chodzilo o miasto..a niee ze naprzyklad mam 34km do zjazdu na droge E228) Mam nadzieje ze zbytnio niee zanudzilem :oops:

Nie obraź się, ale przez przesady. Każda nawigacja jest tylko programem, cz urządzeniem. Nic nie zastąpi myślenia. Skoro jadąc nie będziesz wiedział gdzie jesteś to chyba zły zawód wybrałeś.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: