| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| antena od cb https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=17745 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | TwisterPL [ 27 lis 2008, 15:57 ] |
| Tytuł: | antena od cb |
Witam mam zamontowana antenę stalą w Iveco Daily na przedniej masce...i mam takie pytanie czy mogę odkręcać antenę kiedy parkuje w miejscach podwyższonego ryzyka kradzieży? mam taka antenke http://allegro.pl/item490724838_antena_ ... ml#gallery |
|
| Autor: | Harry_man [ 27 lis 2008, 16:27 ] |
| Tytuł: | Re: antena od cb |
No pewnie, że możesz. A dlaczegóż by nie? |
|
| Autor: | TwisterPL [ 27 lis 2008, 17:22 ] |
| Tytuł: | Re: antena od cb |
nom to dobrze:) myślałem ze może się jakoś roztroić czy coś... dzięki |
|
| Autor: | Mr.X [ 27 lis 2008, 21:46 ] |
| Tytuł: | Re: antena od cb |
po co na masce, na dachu lub rynience zamontuj |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|