Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 26 maja 2005, 14:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 maja 2005, 1:01
Posty: 185
GG: 0
Samochód: (avatar) /|\
Lokalizacja: Śląsk

Cytuj:
ja wiem ja żartuje heheh ::: tylko byśmy zapłacili więcej bo ja te tach wywaliłęm do śmietnika bo tam było ono wogóle przekręcone więc wiesz 200 zł tylko za brak tacho
No fakt >> Bardzieje oplaca się wyrzucić tarczke niż mieć ją źle wypełnioną lub "przewalone kilka minut może i godzin :D)


Tytuł:
Post Wysłano: 27 maja 2005, 15:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 mar 2005, 12:57
Posty: 40
Lokalizacja: Trzebinia-MaŁoPoLsKa

ale na te kilka minut np. 10 minut przekroczysz czas pracy to niepowinni sie czepiać... bo nieraz niema stacji lub parkingu mi musisz podciągnąć kawałek drogi... a niebedziesz stał na drodze...! :roll:

_________________
...::: ARI TRANS :::...
...::: MOBIL TRZEBINIA:::...
...::: UWAGA NA DRODZE BO NADCHODZE:::...


Tytuł:
Post Wysłano: 28 maja 2005, 7:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

z tych wypowiedzi wynika, że większość z kolegów najlepiej czyłaby się jeżdżąc 24h na dobę i w kraju kwitnącej korupcji, coś w rodzaju Rosji, czy Rumunii.
konsekwentne egzekfowanie przepisów tak jak ma to miejsce w Krajach starej UE jest nam nie na rękę.
oczywiście skorumpowanych przedstawicieli prawa uważamy za gangrenę, jednocześnie sami karmimy ich łapówkami, a brak takiej możliwości uważamy za chmstwo.
jesteśmy oburzeni, gdy inni łamią przepisy, jednak sami za te same przewinienia wolimy zapłacić łapówkę niż ponieść konsekwencje.

myślę, że już czas, aby i u nas była normalność, czyli aby przepisy przestały być martwe.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Tytuł:
Post Wysłano: 29 maja 2005, 19:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2005, 13:02
Posty: 186
GG: 6339605
Samochód: STAR 244 GBA Pożarniczy
Lokalizacja: Pawłowice Śląskie

Zgadzam się z userem KACZOREM -tak samo jak niektórzy funkcjonariusze służb specjalnych któży tylko czekają aby złapać kogoś za rękę i zainkasować pieniądze które pójdą do jego prywatnej kieszeni a takim sposobem się bogaci Służbista w mundurze a dajmy taki przykład biedna kobiecina w starszym wieku nie stać jej na wykupienie leków itd
-Igdzie tu Logika??
-Ostatnio mundur stał się przyczyną hańby
a jak wy widzicie zachowanie służb specjalnych i co o tym sądzicie ?? zapraszam do dyskusji.
-Wszelkie komentarze będą mile widziane

_________________
Z wojskowym pozdrowieniem CZOŁEM


Tytuł:
Post Wysłano: 29 maja 2005, 20:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2005, 16:23
Posty: 359
Lokalizacja: Łódź

Policja woli czepiać się porządnych obywateli, niż łapać prawdziwych przestępców - sam tego doświadczyłem, przyczepili się, że filmuję ciężarówki przy drodze, musiałem im pokazać film i się tłumaczyć (gdzieś już o tym pisałem na forum), do tego dochodzą afery łapówkarskie i policja sama wyrabia sobie opinię wśród społeczeństwa...


Tytuł:
Post Wysłano: 29 maja 2005, 21:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2431
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

CHWDP! Psy mają uprzedzenia... nie cierpię ich! Weźmy na przykład sytuacje opisaną przez Wilka z Hemp Gru - wychodzą ludzie z metra i stoi dwóch mundurowych, i kogo oni zatrzymają? Oczywiście, dwóch młodych, ubranych w szerokie spodnie i czpeczki... Taka jest prawda! Kilkakrotnie zetknąłem się z taką sytuacją wobec mojej osoby, bo co? Bo ubieram się w szerokie spodnie i bluzy z kapturami?? Kilka razy zostałem spisany własnie za ubiór, czyli zupełnie za friko!!! CHWDP! :evil:


Tytuł:
Post Wysłano: 30 maja 2005, 8:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

tematem jest ITD i nie słyszałem, aby kontrolowali ludzi w szerokich spodniach.
co do pracy ITD do tej pory myślę, że sprawują się o niebo lepiej niż kontrole dawnej drogówki. poza tym organizują szkolenia i zawsze są chętni do porad i udzielania informacji.
w normalnych krajach, którym chcemy być, coś takiego jak ITD pomaga prowadzić firmy transportowe zgodnie z przepisami, wyznacznikiem ich pracy jest prawidłowo działające firmy, a ilość nałożonych mandatów świadczy, albo o nie życiowych przepisach, albo o nieświadomości przewoźników i kierowców.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Tytuł:
Post Wysłano: 30 maja 2005, 11:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 lut 2005, 0:53
Posty: 111
Lokalizacja: Warszawa/Suwałki

Cytuj:
CHWDP! Psy mają uprzedzenia... nie cierpię ich! Weźmy na przykład sytuacje opisaną przez Wilka z Hemp Gru - wychodzą ludzie z metra i stoi dwóch mundurowych, i kogo oni zatrzymają? Oczywiście, dwóch młodych, ubranych w szerokie spodnie i czpeczki... Taka jest prawda! Kilkakrotnie zetknąłem się z taką sytuacją wobec mojej osoby, bo co? Bo ubieram się w szerokie spodnie i bluzy z kapturami?? Kilka razy zostałem spisany własnie za ubiór, czyli zupełnie za friko!!! CHWDP! :evil:
Michu tylko weź pod uwagę to że policjant siedzący lub stojący na poboczu nie zobaczy czy siedzisz w samochodzie w portkach z krokiem w kolanach czy też normalnych.
Na odcinku trasy tranzytowej w kierunku Budziska ITD stawia swoje wozy w kilku miejscach i najczęściej kontrolują starsze samochody które mogą nie spełniać już norm wytyczonych przez Inspektorat. Nie raz widziałm takie sytuacje i uważam że to jest bardzo dobry pomysł z tym.
Aha :!: W wozach ITD nie są tylko policjanci ale także celnicy przygotowani do tego typu pracy. Nie sparawdzają oni towaru lecz pomagają policji w kontroli pojazdów.

_________________
Witam po latach przerwy! ;)


Tytuł:
Post Wysłano: 31 maja 2005, 8:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

Cytuj:
no widzicie teraz to juz 100 wystarczy w niektorych przypadkach ale na poczatku to wogule niedalo sie z nimi pogadac
odnoszę wrażenie, że część kolegów wolałaby egzystować w warunkach jakie panują na wschód od nas: czyli martwe przepisy i wszechogarniająca korupcja.
ja sam nie chciałbym jeździć niesprawnym autem po 20 godzin na dobę i jeszcze płacić za to łapówki.


Tytuł:
Post Wysłano: 31 maja 2005, 11:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 maja 2005, 1:01
Posty: 185
GG: 0
Samochód: (avatar) /|\
Lokalizacja: Śląsk

wczoraj usłyszałem od kumpla od czego jest skrót BAG
Bundestag Autobahn Gestapo :P

(nie wiem czy dobrze napisałem) :twisted: :twisted:

_________________
-=Pozdrawiam wszystkich truckerów i nie tylko =-

..::--{{ BajOoo }}--::..


Tytuł:
Post Wysłano: 31 maja 2005, 12:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 lut 2005, 0:53
Posty: 111
Lokalizacja: Warszawa/Suwałki

Odkąd inspektorat wypuszcza swoje auta na drogi zmniejszyła się ilość wypadków spowodowanych przez ciężarówki potocznie nazywane "tirami" ( :roll: ) a to jest jeden z wielu pozytywnych aspektów tego przedśięwzięcia bo przecież który kierowca lubi jeździć na stojąco z zapałkami w oczach

_________________
Witam po latach przerwy! ;)


Tytuł:
Post Wysłano: 31 maja 2005, 13:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

żadne działania restrykcyjne nie zastąpią profilaktyki. ja od czasu powołania do życia ITD już wielokrotnie dzwoniłem do nich o poradę. w policji nie można było znaleźć osoby, która mogłaby sie wypowiedzieć na jakiś temat definitywnie, paniczny strach przed odpowiedzialnością powodował, że żaden z funkcjonariuszy nie udzielał informacji, a jeżeli udzieli nie podawał swoich personaliów.
w tej chwili dzwoniąc do ITD, lub pytając drogą elektroniczną dostaję odpowiedź i to z podpisem.
bardzo duże znaczenie ma szkolenie dla przewoźników organizowane przez ITD.
kontrole drogowe są jedynie niewielką częścią działalności ITD i nie najważniejszą.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Tytuł:
Post Wysłano: 08 cze 2005, 20:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2431
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Michu tylko weź pod uwagę to że policjant siedzący lub stojący na poboczu nie zobaczy czy siedzisz w samochodzie w portkach z krokiem w kolanach czy też normalnych.
Ja nie wiem... Oni mnie zawsze wyczają... :evil:


Tytuł:
Post Wysłano: 12 cze 2005, 21:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 lut 2005, 0:53
Posty: 111
Lokalizacja: Warszawa/Suwałki

Cytuj:
Ja nie wiem... Oni mnie zawsze wyczają... :evil:
A może zachowujesz sie nerwowo kiedy widzisz radiowóz i mundurowchy co:?: Moze własnie dlatego cię zatrzymują a nie dlatego że jesteś ubrany jak "skate" no chyba że podczas jazdy masz czapeczkę założoną po skejtowsku co najwyraźniej denerwuje policjantów :?: :idea:

_________________
Witam po latach przerwy! ;)


Tytuł:
Post Wysłano: 12 cze 2005, 21:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2431
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Ja nie jestem nerwowy, bo zawsze jestem "czysty", nerwowi sa moi ziomkowie jak mają gdzieś w kiermanach jakieś bakanie ;) ale ja nie jaram, więc mnie to nie dotyczy :D a czapeczkę noszę, fakt... tylko niby dlaczego to denerwuje gliniarzy??? To jest dyskryminacja... :evil:


Tytuł:
Post Wysłano: 12 cze 2005, 22:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 lut 2005, 0:53
Posty: 111
Lokalizacja: Warszawa/Suwałki

tak:!: To jest dyskryminacja ze względu że tskieo stylu ubierania nie preferują ludzie starsi (przynajmniej większość) tak samo jak ludzie patrzą na panny ubrane skąpo to myślą że kur...
Tak samo ze skate modą, ludzie myśla że ćpun i huligan ale jezeli zatrzyma cie ITD to nie bedzie prze twój ubranie a przez twój pojazd. Różnica miedzy drogówka a inspekcją jest taka ze to są ludzie, którzy nie zatrzymaja cię z byle powodu a nawet niekiedy pomogą przez zatrzymanie. Niedawno taki patrol zatrzymał moja mame która wracała z pracy z poza miasta. Wielkim zaskoczeniem byo dla matki to że zatrzymali bez zadnych przyczyn lecz na miejscu okazało się że przepaliła się przednia lampa mijania. Poinformowali o tym matkę spytali się czy ma zapasową, matka odpowiedziała ze nie woęc powiedzieli gdzie jeszcze o tej porze można u mnie w miescie wymienic żarówkę.
Szok:?: A może szkolenie pomogło :>

_________________
Witam po latach przerwy! ;)


Tytuł:
Post Wysłano: 18 cze 2005, 18:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2005, 13:02
Posty: 186
GG: 6339605
Samochód: STAR 244 GBA Pożarniczy
Lokalizacja: Pawłowice Śląskie

właśnie co inspekcji transportu drogowego
Panowie czy ma ktoś może fotki pojazdów z ITD???

_________________
Z wojskowym pozdrowieniem CZOŁEM


Tytuł:
Post Wysłano: 18 cze 2005, 22:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sty 2005, 18:22
Posty: 304
Lokalizacja: się biorą dzieci??

ITD pojazdy
Obrazek
Obrazek
(c)witd.gdansk.pl
ITD umundórowanie
ObrazekObrazek
ITD w akcji
ObrazekObrazekObrazek
(c)witd.gdansk.pl

_________________
4 8 15 16 23 42 EXECUTE


Tytuł:
Post Wysłano: 28 cze 2005, 22:02

Wszystko zalerzy od tego na jakiego inspektora się trafi... Czasem spotkasz na prawde dobrego a czasem na prawdziwą k...(cenzura)!!! :/ I wtedy jest cięzko...

Ja słyszałem o takiej akcji, że ITD zatrzymało faceta, który jechał nowiutką Scanią, nie mieli sie do czego przypiąć to wymyślili, że gaśnica jest zainstalowana w złym miejscu...W NOWYM AUCIE!!!!!!! I jak tu być zdrowym...???


Tytuł:
Post Wysłano: 29 cze 2005, 10:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 maja 2005, 20:22
Posty: 80
Lokalizacja: z pierwszej linii frontu

Cytuj:
Ja słyszałem o takiej akcji, że ITD zatrzymało faceta, który jechał nowiutką Scanią, nie mieli sie do czego przypiąć to wymyślili, że gaśnica jest zainstalowana w złym miejscu...W NOWYM AUCIE!!!!!!! I jak tu być zdrowym...???
Ja też słyszałem dużo różnych historyjek o złych panach krokodylach, nigdy nie moge być pewien, że to prawda co usłyszałem. Co ja wiem to gaśnica musi być blisko fotela kierowcy. A może ta Scania jechala na ADRach??

_________________
_Życie, mierzone w kilometrach _
Nie czujesz, że żyjesz, dopóki nie osiągniesz granicy możliwości.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: