Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 18 paź 2008, 22:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Witam!

Mam zamiar zainwestować w nawigację. Obecnie korzystam z telefonu Nokia E61 z zainstalowanym oprogramowaniem TomTom.


Pozycje, które wstępnie biorę pod uwagę to:

- Tom Tom GO 730 (lub 930)
- Nokia 500
- Garmin Nuvi 760GP



Do tej pory miałem styczność z Tom Tomem. Muszę przyznać, że podobają mi się te mapy i interfejs i co najważniejsze prowadzi dobrze, rzadko muszę korygować trasę. Nieco obawiam się zmian, ale z drugiej strony... Nokia ma zainstalowaną Auto Mapę. Pracowałem na niej miesiąc, też nie jest taka zła mapa, ale musiałem jednak więcej wprowadzać korekt. Z Garminem nigdy nie miałem styczności i stąd moja prośba o opinię na temat tego urządzenia.


Post Wysłano: 26 paź 2008, 8:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2006, 16:10
Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie

Ten sam gościu co wyżej pisał ma takie pytanie, które Wam przekazuje:

"...mam dwa urządzenia TOMTOM. GO 720 i GO 730. Na GO 720 mam 3mapy: Canary Islands , Western Europe i Estern Europe A na GO 730 jedna Western and Central Europe 2GB, czy jak wywale mapy z GO 720 i wgram te z GO 730 (do GO 720) czy wszystko będzie dobrze działać?"

_________________
Jezus też palił !!! wszyscy palili !!! to prawda, tym wszystkich których "uzdrowił"? dał poprostu pare gramow ze swojej plantacji!! ot cała prawda!


Post Wysłano: 26 paź 2008, 9:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

My posiadamy TOM TOMA niestety nie wiem jaka wersja i mamy dwie karty pamięci na każdej inne mapy i dodatkowo na wewnętrznej tez mapy. Gdy zmieniamy kartę to ta z wewnętrznej jest zawsze a zmieniają się tylko z wewnętrznej wiec chyba raczej wszystko powinno dzialac

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 26 paź 2008, 18:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Skopiowałem mapy z GO730 "Western_and_Central_Europe_2GB v810.1940" na kartę pamięci. Po włożeniu jej do GO720 urządzenie widzi mapy, ale chcąc włączyć tę mapę wyświetla się: "Nie można używać tej mapy w tym urządzeniu". Ma ktoś jakieś pomysły? Może należało skopiować coś jeszcze oprócz samego folderu map?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: