| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Liaz-Jelcz https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=16618 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ninja [ 14 wrz 2008, 11:45 ] |
| Tytuł: | Liaz-Jelcz |
![]() ![]()
|
|
| Autor: | Kamil [ 14 wrz 2008, 11:57 ] |
| Tytuł: | Re: Liaz-Jelcz |
Czegoś takiego nigdy nie widziałem, ciekawe połączenie, wygląda jak by na Liaza została założona kabina od Jelcza, silnik zapewne został od Liaza. |
|
| Autor: | ninja [ 14 wrz 2008, 13:25 ] |
| Tytuł: | Re: Liaz-Jelcz |
Assembly full chassi too engine is Liaz. Cab is Jelcz. Produce be only two trucks ( 1x platform truck and tipper ) ![]() ![]() ![]()
|
|
| Autor: | MAN F8 19.361 [ 14 wrz 2008, 18:30 ] |
| Tytuł: | Re: Liaz-Jelcz |
Wygląda to troszkę dziwacznie, taki długi Jelcz, bardziej taki długo rozstaw osi pasuje do Liaza, ale fajnie, że nawet u naszych sąsiadów można spotkać takie wozy |
|
| Autor: | bimbo41 [ 20 wrz 2008, 23:05 ] |
| Tytuł: | Re: Liaz-Jelcz |
Znam taka bestie nasz Jelcz cysterna 240 km po tuningu mial ok 330 km, landcriuser nie mogl go wypszedzic a pod bukowine tatrznska lecial ok 100 kmh Turbina od liazki |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|