| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| [Volvo, F12] Znaczenie przycisku, instrukcja obsługi https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=16617 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | martinfh [ 14 wrz 2008, 10:37 ] |
| Tytuł: | [Volvo, F12] Znaczenie przycisku, instrukcja obsługi |
Witam, czy ktoś wie może do czego jest przycisk na desce rozdzielczej taki"ze słoneczkiem"? Ma ktoś może jakąś instrukcje obsługi oraz schemat hamulców? Z góry dzięki. |
|
| Autor: | crook [ 15 wrz 2008, 11:04 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo f12 co oznacza przycisk+instrukcja obsługi. |
Zrób zdjęcie, będzie dużo łatwiej. Rok prod. dokładniejsze parametry auta? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|