Strona 1 z 1 [ Posty: 10 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 31 sie 2008, 22:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 mar 2007, 22:39
Posty: 49
Lokalizacja: Ślask

Witam, jaki samochód wybrać mana tga w małej kabinie 2002 rok czy dafa 430 z 2001 space cab ,przebiegi podobne ale który nada się lepiej pod wywrotkę. wiem że zależy to wszystko od tego jak pojazd był eksploatowany ale który jest miej awaryjny i wygodniejszy dla kierowcy. pozd


Post Wysłano: 31 sie 2008, 23:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 gru 2006, 17:08
Posty: 221
GG: 0

Kolego ja bym brał dafa bo many awaryjne saa i drogie w utrzyamniu . Miałem Mana TGA i wiecej tego auta nie chce widziec na placu.. Bierz dafa proste auto :)


Post Wysłano: 01 wrz 2008, 17:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 kwie 2007, 16:40
Posty: 1200
Lokalizacja: Bełchatów

Po ostatnim MAN-ie w któym popsuło się chyba wszystko co było możliwe (oczywiscie po kolei, nie na jeden raz ;) ) mam najgorsze wspomnienia.Z DAF-em "zaprzyjaźniłem się" chyba z pięć lat temu i jak na razie to jestem pewien że przy tej marce pozostanę dłużej.

_________________
ego


Post Wysłano: 01 wrz 2008, 20:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Jak na razie wypowiadali się samo zwolennicy dafa i ja nie zmienię tego zdania. Dla mnie daf ma wygodniejsza kabinę dobre spalanie nawet nieźle się jeździ. Problemów jako takich z nim nie ma ale wiadomo trafiają się trefne modele. I jednostka silnikowa nawet niezla chociaz osobiscie wolal bym z 480

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 01 wrz 2008, 20:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 sie 2008, 22:50
Posty: 17
GG: 0
Samochód: resor.com.pl

Poszukaj wpierw dostawców części do jednego i drugiegu opisywanego modelu. Dopiero później dokonaj wyboru, z mojego doświadzenia więcej na rynku znajdziesz częsci do mana, z dafem od dawien dawna były problemy.

_________________
Resory - ważne dla bezpieczeństwa i stabilności


Post Wysłano: 01 wrz 2008, 20:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 kwie 2007, 16:40
Posty: 1200
Lokalizacja: Bełchatów

Cytuj:
Poszukaj wpierw dostawców części do jednego i drugiegu opisywanego modelu. Dopiero później dokonaj wyboru, z mojego doświadzenia więcej na rynku znajdziesz częsci do mana, z dafem od dawien dawna były problemy.
Powiem dokładnie odwrotnie.Może mieszkam w takim regionie, ale nie zdarzyło się bym nie dostał od ręki tego co potrzebowałem.

_________________
ego


Post Wysłano: 01 wrz 2008, 20:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Popieram zdanie przedmowcy akurat mieszkamy od siebie 30 km i w naszym rejonie nie ma problemu z serwisem dafa

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 01 wrz 2008, 20:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 sie 2007, 21:47
Posty: 133
GG: 4492357
Samochód: MAN F 2000 19.414
Lokalizacja: Częstochowa

Poprostu tu nie dostaniesz obiektywnej opinii co do trucków. Podjedz do warsztatu takiego gdzie naprawiają wszystkie auta) i zapytaj których jest najmniej co stoi na parkingu, na których najmniej zarabiają i dostaniesz odpowiedź. Mnie Maniek z motorkiem TGA 410 nie zawiódł (odpukać) oprócz awarii skrzyni lecz to nie wina auta.

_________________
Maschinenfabrik Augsburg Nürnberg AG w skrócie MAN 19.414 FE EVO :)


Post Wysłano: 01 wrz 2008, 21:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 sie 2008, 22:50
Posty: 17
GG: 0
Samochód: resor.com.pl

W takim razie powinieneś dziękowac swojemu dostawcy, niesty nie każdy mieszka tam gdzie Ty kolego :lol:

Też mam dafa i wiem jaki to ból kiedy cos się zepsuje, części jest w brud jak się szuka, zawsze się coś znajdzie w Polsce ale ceny kosmiczne. Żadko można znalezc odpowiednik, tylko używke albo orginał.

Z częściami do Mana, jest znacznie lepiej.

Takie moje zdanie, pod tym względem wybrałbym Mana.

_________________
Resory - ważne dla bezpieczeństwa i stabilności


Post Wysłano: 01 wrz 2008, 23:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 kwie 2007, 16:40
Posty: 1200
Lokalizacja: Bełchatów

Cytuj:
W takim razie powinieneś dziękowac swojemu dostawcy, niesty nie każdy mieszka tam gdzie Ty kolego :lol:

Też mam dafa i wiem jaki to ból kiedy cos się zepsuje, części jest w brud jak się szuka, zawsze się coś znajdzie w Polsce ale ceny kosmiczne. Żadko można znalezc odpowiednik, tylko używke albo orginał.

Z częściami do Mana, jest znacznie lepiej.

Takie moje zdanie, pod tym względem wybrałbym Mana.
Mam nie tyle DAF-a , co DAF-y. Dlatego,że z pierwszego byłem zadowolony.Z drugiego identycznie.. Z trzeciego... I -powtarzam raz jeszcze-nie zdarzyło mi się bym czegoś od reki nie dostał.Choc nie było to zbyt często.Co mnie oczywiście cieszyło.
Ze strony obsługowo-naprawczej to odpowiada mi dostęp do podzespołów.
Oczywiście każdy ma swoje zdanie.Ja mam akurat takie.Jako użytkownik.

_________________
ego


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 10 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: