Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]
Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Jo witam was chciałbym wam opowiedzieć trochę o moim wyjeździe do WOR, czyli do takiej wioski na DK8 za Wawką, a przed Białym, albo na odwrót - zależy jak kto popatrzy. Zacznijmy może od tego, że nie wiedziałem w jakim dziale to mi Jacek podpowiedział, że tu. Z racji tego, że to mod to go posłuchałem :E

Więc wyglądało to tak. Dzień przyjazdu - Daduś klei głupa, Jacek nieuchwytny, a Łukaszowi się nie chce. Na szczęście (moje, jego mniej) jest miękki i po 30 minutach udaje mi się go złamać i idziemy na obwodnice. Jest spoko dowiaduje się, że jego ulubionym tirem jest DAF i poznaje moje tereny na przyszły tydzień.

Kolejnych osiem dni: Daduś klei głupa, Jacek nieuchwytny, Łukasz ratuje sytuacje i opowiada mi o tirach i miejscówkach w Ostrowii.

2 dni przed wyjazdem: Daduś pali głupa, ale się udało go namówić, Jacek też wpadł i Łukasz tradycyjnie ratuje sytuacje od 10 rano. Pierwszy z dwóch nieuchwytnych przyjechał zielony, na mamy kozie, było spoko, na Orlenie nam nie chcieli sprzedać zielonego (napoju), pojeździłem na kozie moderatora. Powiem wam, że koła ma większe niż tiry mega. Dwunasty Daduś jako, że jest przypakowany to nam kupił 2 zielone, moderator nie mógł bo przyjechał na kozie mamy i mógłby dostać odroczkę na prawko, a to mogłoby spowodować samobójstwo jego, z powodu iż pragnie być tirowcem. Jako, że Daduś przyjechał toaletą, Jacek zwinął się, żeby nie było przypału i odjechał na swojej kozie pod kitem, że je chory. Daduś przyszpanił, że umi pocinać na kole na kiblu i że ma car-audio w skuterze. Potem jak piliśmy zielone to jechał tata Ukasza i ja biegiem z aparatem do drogi, Łukasz w pośpiechu chowa złociste i sie okazało, że ja przepaliłem fote, a Ukasz wylał złote... No i jechałem na tirze dadusia i on sobie pojechał, a my z buta z Ukaszem wracaliśmy do hajzy, znaczy nie - mnie Daduś podwiózł bez kasku :OOO a Ukasz standardowo z buta :D

Dzienki baj! 8) Koksiarze!!!

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Ostatnio zmieniony 17 sie 2008, 23:15 przez Jacek, łącznie zmieniany 1 raz.

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2006, 16:50
Posty: 1136

To żeś nas-chłopaków z prowincji podsumował :mrgreen:
Mimo, że widzieliśmy się bardzo krótko to i tak zdążyliśmy obgadać większość forumowej gawiedzi... Czyli spot uważam za udany :D


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

a pamiątkowe zdjęcie? kto chce w łeb (głupie pytanie wiadomo kto oberwie) :mrgreen:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
(głupie pytanie wiadomo kto oberwie) :mrgreen:
Ty od Harnasia?

A foty nie ma, bo obgadywaliśmy różnych typa i nie pomyśleliśmy w sumie xd

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

Cytuj:
Cytuj:
(głupie pytanie wiadomo kto oberwie) :mrgreen:
Ty od Harnasia?

A foty nie ma, bo obgadywaliśmy różnych typa i nie pomyśleliśmy w sumie xd
Nie rżnij głupa tylko dawaj zdjęcia bo bez podręczników w nowym roku szkolnym zostaniesz :mrgreen:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sty 2006, 23:15
Posty: 9
GG: 0
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka

Oj Kikutq nie moge sie doczekać aż w listopadzie wpadniesz;] porozmawiamy o kiblach ;P a i na pewno Cie podwioze ;PP bedziesz zasuwal z buta jak trzeba :P CiaaaO ;]


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Oj Kikutq nie moge sie doczekać aż w listopadzie wpadniesz;] porozmawiamy o kiblach ;P a i na pewno Cie podwioze ;PP bedziesz zasuwal z buta jak trzeba :P CiaaaO ;]
W Listopadzie to już obcine wykleimy, bo ja sprzętem wpadam xd

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: