| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| [Man, TGA] Wymiana klocków hamulcowych https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=15602 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Dariuszzz [ 06 lip 2008, 9:44 ] |
| Tytuł: | [Man, TGA] Wymiana klocków hamulcowych |
Witam, mogłby ktoś napisac jesli ktos wymieniał klocki w MAN TGA przód i tył oraz tarcze. Prosze o wskazówki krok po kroku wymiany klocków i jakie klucze bedą mi potrzebne Pzdrawiam i dzieki |
|
| Autor: | ego [ 06 lip 2008, 15:22 ] |
| Tytuł: | Re: Wymiana Klocków hamlcowych i tarcz w ciągniku MAN TGA |
Najprościej przyjrzeć się trochę i sprawa się na pewno rozjaśni |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|