Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 29 cze 2008, 20:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 cze 2008, 20:49
Posty: 2
GG: 0

Witam jestem nowy i mam już kilka pytań
1: Czy w tych składanych modelach plastikowych firmy np: italieri skręcają sie koła i można podłączyc naczepy w tej samej skali? i czy koła się kręcą?

2: Czy dostanę gdzies metalowy lub plastikowy złozony juz model z naczepą lub czy istnieje taki sklep z takimi modelami?

3: W obydwu pytaniach chodzi mi o skalę 1:24 :)

Pozdrawiam wszystkich !!!! :U


Post Wysłano: 29 cze 2008, 21:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Cytuj:
Witam jestem nowy i mam już kilka pytań
1: Czy w tych składanych modelach plastikowych firmy np: italieri skręcają sie koła i można podłączyc naczepy w tej samej skali? i czy koła się kręcą?

2: Czy dostanę gdzies metalowy lub plastikowy złozony juz model z naczepą lub czy istnieje taki sklep z takimi modelami?

3: W obydwu pytaniach chodzi mi o skalę 1:24 :)

Pozdrawiam wszystkich !!!! :U
Nie trzeba być doświadczonym modelarzem żeby znać odpowiedź na te pytania ;) Ja żadnego modelu 1:24 nie skleiłem, ale od kolegów z forum można się wielu ciekawych rzeczy dowiedzieć :D
Ad. 1 I tak i nie - zależy od modelu - w tańszych niektórych chyba się skręcają, ale w większości koła są skrętne ;)
Ad. 2 Skale różne - warto popatrzeć na oferty różnych sklepów modelarskich - polecam zajrzeć w GOOGLE.
Ad. 3 Można się domyślić :wink:

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Tytuł:
Post Wysłano: 01 lip 2008, 9:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 cze 2008, 20:49
Posty: 2
GG: 0

Aha :P a mógł byś polecić jakieś sklepy? a i czy ktoś ma jakiś model w skali 1:24 z metalu? gdzie mogę takiego dostać? bo nie moge znaleść nigdzie...


Ostatnio zmieniony 01 lip 2008, 10:49 przez eRKaZet, łącznie zmieniany 1 raz.
Zobacz temat "Internetowe sklepy modelarskie" 4 tematy wyżej.


Post Wysłano: 05 lip 2008, 22:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 cze 2006, 22:59
Posty: 76
GG: 0
Samochód: MB1223/ kia Carnival
Lokalizacja: W-wa

Witaj
Kolego widze , że jestes początkującym i mało przeglądałeś internet. Modeli 1/24 z metalu ogólno dostępnych raczej nie ma. Jeśli są to pojedyncze sztuki u kolekcjonerów, dobry model w skali 1/50 ( firmy TEKNO lub gabaryty CONRAD i WSI ) to koszt około 500 nawet do 1 tyś zł. Pomijam wszelkie zabawki typu siku i inne . koszt metalowego modelu w skali 1/24 był by adekwatnie większy ok. 2 tys zł lub wiecej. Oczywiście w Polsce nie dostaniesz żadnego modelu z wymienionych prze zemnie firm, wszystkie na zamówienie internetowe z Niemiec. Polecam kilka linków do obejrzenia skala to 1/50 :
http://www.bow-modellhandel.de/shop/cat ... 8hhubdbc60
http://www.dmbmodels.co.uk/Tekno.htm niestety tu ceny w funtach a nie w euro
jedynym modelem godnym polecenia jest to volvo ( w skali 1/43 wykonany: kabina metalowa, rama i reszta dodatków plastikowa) dostępny zresztą w polsce :

http://www.dfr.com.pl/sklep/index.php?p ... op&Itemid=

o modelach plastikowych 1/24 italeri nie wspominam bo temat jest oczywisty. Jest ich cała masa dostępnych po stosunkow niskiej cenie


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: