Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lut 2008, 15:08
Posty: 6
GG: 3655870

Jutro mam zdawke a nie wiem gdzie sa Bagnet,Baniak wyruwnawczy plynu chlodniczego itp,pomozcie koledzy i jak jest z kolejnoscia sprzegania i rozpinania,dziekuje i czekam na pomoc.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 gru 2007, 23:16
Posty: 42
GG: 0
Samochód: FIAT
Lokalizacja: kraków

Zpiornik płynu chłodniczego z najdziesz po odwarciu przedniej atrapy(po lewej stronie jak stoisz przodem do auto). Bagnet będziesz miał pod prawym nadkolem (nad osiom). Może sie zdażyć, że akórat ta midlumka nie jest wyposażona w bagnet, wtedy wskaźnik poziomu oleju będiesz miał na kokpicie.
O rozpinaniu i sprzęganiu naczepy było wiele razy na tym forum, więc możesz sobie poszukać, gdyż ja robię dopiero kat.C.
POWODZENIA!!!


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lut 2008, 15:08
Posty: 6
GG: 3655870

Koleszko dzieki tobie serdeczne a krzyknij jeszce coz to nad kierownica jak patrzysz od przodu czy to jest zbiornik na plyn do wspomagania bo szczerze to moj instruktor to imbecyl choc juz duzo jezdze to jak widzisz pytam a tu tylko ty odpowiedziales za co jestem dozgonnie wdzieczny.Powodzonka i tobie bajo,.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 gru 2007, 23:16
Posty: 42
GG: 0
Samochód: FIAT
Lokalizacja: kraków

Za bardzo niewiem o co ci chodziło. Ale po prawej stronie od zbiornika płynu chłodniczego, masz zbiornik płynu do wspomagania sprzęgła. Za kabiną bodajże po prawej stranie masz zbiornik płynu do spryskiwaczy.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: