Strona 1 z 1 [ Posty: 14 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 19 maja 2008, 16:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 maja 2007, 17:48
Posty: 41

czesc wszystkim
chciałbym kupić nawigacje do 500-600zl. bede ja glownie uzywal w osobowym wiec nie musi byc skomplikowana. na allegro sa takie z Mediona za 350 zl. zastanawialem sie nad TOmTom One ale ponoc nie ma ona karty pamieci i nie mozna wgrac map. Ale czy trzeba??
I wlasnie ja z tym do was. jaka nawigacje wybrac z jakim procesorem? ile musi miec pamieci? jakie mapy? jaka karte?

dzieki za odpowiedzi


Post Wysłano: 22 maja 2008, 14:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2006, 16:10
Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie

Sam ostatnio noszę się z zamiarem kupna nawigacji, niestety w chwili obecnej jednak nie bardzo mam gotówkę :lol: jednak w takim przedziale cenowym jak Ty napisałeś, zdecydowałbym się na http://allegro.pl/item362984585_becker_ ... html#photo
mam duże doświadczenie w użytkowaniu tej mapy i na EU jest naprawdę super, nie zdążyło mi się jeszcze żeby wprowadziła mnie w błąd. Godne polecenia są też starsze wersje Becker'a tylko tam mapa PL jest bardzo ogólna wręcz nie ma sensu z niej w PL w ogóle korzystać (możliwe, że tylko taką wersje miałem wgraną) aczkolwiek na UE naprawdę dobre rozwiązanie w przystępnej cenie. Nie jest ona gorsza od Tom Tom'a Go 720, gdzie praktycznie w 30% płacisz za samą markę.

_________________
Jezus też palił !!! wszyscy palili !!! to prawda, tym wszystkich których "uzdrowił"? dał poprostu pare gramow ze swojej plantacji!! ot cała prawda!


Post Wysłano: 24 maja 2008, 0:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 gru 2007, 16:36
Posty: 31
GG: 0
Samochód: Iveco Daily 50c15,2008r
Lokalizacja: Zielona Góra

Za ok 600-700 zl kupisz nowego garmina nuvi 200 ale tylko z gpmapa5(super polska)
Poszukaj na allegro w tej cenie chyba nic lepszego nie znajdziesz
Sam mam nuvi 300 z gpmapa5 i cne2008 troche starszy model ale spisuje sie idealnie


Post Wysłano: 24 maja 2008, 14:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 gru 2007, 21:40
Posty: 14
Lokalizacja: Warka

a ja proponuje kupic jakiegos pda co chodzi na wm 5 lub 6 i do tego wgrac mapy jakie chcesz


Post Wysłano: 25 maja 2008, 13:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 maja 2007, 17:48
Posty: 41

Dzieki za rady. A jesli wybieram jakas nawigacje to na co mam patrzec? tzn ile ma miec pameici, jakie mapy, jaki wyswietlacz?

Albo moze kupic z wbudowana pameicia,ale czy pozniej da sie cos na nie wgrac?


Post Wysłano: 25 maja 2008, 14:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 gru 2007, 16:36
Posty: 31
GG: 0
Samochód: Iveco Daily 50c15,2008r
Lokalizacja: Zielona Góra

Mapy,jesli potrzebujesz dobrej polski to tylko gpmapa lub automapa a jesli europy to prawie kazdego znanego producenta.
Mapy mozesz miec na karcie sd jesli navi ma malo pamieci wewnetrznej.
Kup navi jakiegos znanego producenta polecam garmina nuvi bardzo dobre nawigacje jedne z najlepszych jakie sa na rynku


Post Wysłano: 26 maja 2008, 14:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 wrz 2007, 13:00
Posty: 154
Lokalizacja: wisła

a ja polecam stronkę http://www.my-navia.pl/index.php
sam poluję na jakąś nawigację i z tego co wywnioskowałem po lekturze w/w strony to nie warto przepłacać
ja chyba kupię navi Lark i dogram sobie takie mapki jakie mi spasują 8)

_________________
gdzieś w unii


Post Wysłano: 26 maja 2008, 23:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 maja 2007, 17:48
Posty: 41

Cytuj:
ja chyba kupię navi Lark i dogram sobie takie mapki jakie mi spasują 8)
ja chyba tez kupie jakas najtansza navi, bo w sumie po co przepłacac:)

dzieki koledzy ide kupic larka :D


Post Wysłano: 27 maja 2008, 6:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 gru 2007, 16:36
Posty: 31
GG: 0
Samochód: Iveco Daily 50c15,2008r
Lokalizacja: Zielona Góra

Po co kupowac mercedesa jak mozna kupic malucha,to i to pojedzie


Post Wysłano: 27 maja 2008, 21:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 maja 2007, 17:48
Posty: 41

Cytuj:
Po co kupowac mercedesa jak mozna kupic malucha,to i to pojedzie
A po co mam kupić drogą navi jak moge do najtańszej wgarać mapy z Tomtoma albo Mio i mieć porządną navi w tanim opakowaniu?

Ja nie potrafie zrozumieć snobów, którzy kupuja coś, żeby mieć tylko napisane kilka znanych słów...
Pozdrawiam Marcin


Post Wysłano: 28 maja 2008, 10:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 gru 2007, 16:36
Posty: 31
GG: 0
Samochód: Iveco Daily 50c15,2008r
Lokalizacja: Zielona Góra

bedziesz jeszcze zazdroscil snoba jak ci navi zacznie sie wieszac i wariowac lub bedziesz czekal na przeliczenie nowej trasy jak sie pomylisz w jakims duzym miescie wtedy zrozumiesz co znacza te literki na opakowaniu(szybkosc dzialania).
Pozadne nuvi 200 kupisz za za 600 zl z mapami a mapy osobno kosztuja wiecej od tej nawigacji co chcesz kupic .
Jesli czytales tamte forum co jest do niego link to zobacz ile jest problemu z tymi tanimi nawigacjami,chyba ze chcesz miec nawigacje tylko dla tego zeby miec TWOJ WYBOR poczytaj inne fora na temat GPSów to dowiesz sie co to jest pozadna nawigacja a nie szajs za 400 zl


Post Wysłano: 28 maja 2008, 11:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 maja 2007, 17:48
Posty: 41

dzieki za wyczerpujace informacje:)
moze i masz racje co do wolnego działania tanich anvi, nie mowie ze dzialaja idealnie bo nigdy ich jeszcze nie mialem , ale ty widze ze kupowales je jedna za druga skoro wiesz o nich tak duzo. Wiec mnie nie pouczaj ze nie mozna ich kupowac :D A jesli czerpiesz wiedze tylko z jakiegos forum to powiem ci ze sie mylisz bo akurat wielu moich znajomych ma navi za 350-400zl i sobie chwala je, dlatego taki jest moj wybor i sie na niego zdecydwalem.
Moze i bede zalowal wyboru, ale za 600 zl to ty rewelacji tez nie kupujesz :mrgreen: hehe
Pozdrawiam Marcin


Post Wysłano: 28 maja 2008, 13:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lip 2007, 18:41
Posty: 84

W biedronce będzie w przyszłym tygodniu za 270 zł taniej nie znajdziesz, ale pewnie nawet ich nie wykładają bo pracownicy sami to biorą .


Post Wysłano: 28 maja 2008, 23:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 gru 2007, 16:36
Posty: 31
GG: 0
Samochód: Iveco Daily 50c15,2008r
Lokalizacja: Zielona Góra

Cytuj:
dzieki za wyczerpujace informacje:)
moze i masz racje co do wolnego działania tanich anvi, nie mowie ze dzialaja idealnie bo nigdy ich jeszcze nie mialem , ale ty widze ze kupowales je jedna za druga skoro wiesz o nich tak duzo. Wiec mnie nie pouczaj ze nie mozna ich kupowac :D A jesli czerpiesz wiedze tylko z jakiegos forum to powiem ci ze sie mylisz bo akurat wielu moich znajomych ma navi za 350-400zl i sobie chwala je, dlatego taki jest moj wybor i sie na niego zdecydwalem.
Moze i bede zalowal wyboru, ale za 600 zl to ty rewelacji tez nie kupujesz :mrgreen: hehe
Pozdrawiam Marcin
Zmieniam nawigacje srednio raz w tygodniu bo szybko mi sie nudza i nie mam co robic z kasa !!!!

A tak serio,pytales to Ci odpowiedzialem co warto kupic za taka kwote i nie pouczam Cie bo to nie ma sensu i nie jest to moja rola,a jesli wiesz co chcesz kupic to po co zakladac kolejny bezsensowny watek wystarczylo kliknac na opcje SZUKAJ,a podobnych tematow znajdzie dziesiatki lub zapytaj znajomych.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 14 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: