Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 12 maja 2008, 11:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 maja 2008, 9:13
Posty: 5
GG: 0

Hej witam jak by ktoś chciał coś fajnego na swojej maszynie no chętnie wymaluję taki aerograf?
Mój e-mail to kf.studio@wp.pl i tel +48 660153360 w razie czego piszcie i dzwońcie nadeślę swoje prace POZDRAWIAM FABIO
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Ostatnio zmieniony 12 maja 2008, 12:51 przez Jacek, łącznie zmieniany 1 raz.
Przeniesiono


Post Wysłano: 12 maja 2008, 17:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2007, 18:25
Posty: 350
GG: 4604681
Lokalizacja: 50° 42’ 24,3” N 22° 24’ 38,8” E

Kolego może jakiś cennik? Bierzesz od powierzchni czy roboczogodziny??
Jaki jest okres czekania i realizacji zamówienia?

_________________
Każda maszyna jest warta tyle ile wart jest człowiek który ją obsługuje!!!

So Others May Live


Post Wysłano: 12 maja 2008, 21:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 maja 2008, 9:13
Posty: 5
GG: 0

Witam !
Wzór jest wyceniany od stopnia trudności i powierzchni na jakiej ma być wykonany no i wchodzi jeszcze w to czy czasami nie ma jakiś rys odprysków co wymaga dodatkowej pracy.Powierzchnia musi być idealnie przygotowana do wykonania AEROGRAFU. A czas realizacji to do 2 tygodni przeważnie zależy też od stopnia trudności wzoru no i powierzchni . POZDRAWIAM FABIO


Post Wysłano: 12 maja 2008, 22:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 paź 2006, 20:52
Posty: 196
GG: 90800
Samochód: Romet V8 4.3 TDI
Lokalizacja: POS

Jakoś nie mogę się powstrzymać.

Wydaje mi się, że kolega fabio22 nie bardzo wie o czym pisze ...

Wykonujesz aerografy ??

_________________
Tiry na tory, lokomotywy w pokrzywy
Jeśli nie chcesz wiedzieć jak rozpocząć inwestowanie w trakcie studiów i zapewnić sobie finanse na całe życie to nie klikaj....
Tutaj też nie klikaj :)


Post Wysłano: 13 maja 2008, 8:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 maja 2008, 9:13
Posty: 5
GG: 0

Witam
a czemu w to wątpisz te ciężarówki same się nie wymalowały i aerografem zajmuję się od paru lat


Post Wysłano: 13 maja 2008, 9:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 wrz 2007, 17:44
Posty: 576
GG: 1695456
Lokalizacja: Warszawa

ok, napisz po prostu ile toto na zdjęciu kosztowało właściciela

i juz bedziemy wiedzieli czy nas stać czy nie :)

bo wyceny, projekty, cuda wianki, zeby tylko do ostatniego momentu klientowi nie powiedzieć jak droga to zabawa, to nie w tej branży :)

_________________
Krzysiek


Post Wysłano: 13 maja 2008, 18:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 maja 2008, 9:13
Posty: 5
GG: 0

Witam !!
2000 zł jedna i druga strona z logiem u góry za tygrysa i indjanina a za te płomienie to 4000zł


Post Wysłano: 13 maja 2008, 18:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2007, 18:25
Posty: 350
GG: 4604681
Lokalizacja: 50° 42’ 24,3” N 22° 24’ 38,8” E

To drogo się kolego nie cenisz. Myślałem że cena będzie pięciocyfrowa.

_________________
Każda maszyna jest warta tyle ile wart jest człowiek który ją obsługuje!!!

So Others May Live


Post Wysłano: 21 maja 2008, 7:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 maja 2008, 9:13
Posty: 5
GG: 0

Ceny może nie są wysokie ale trzeba patrzeć że to jest Polska a nie USA gdzie to jest na porządku dziennym ale tak jak wspomniałem cena uzależniona jest od powierzchni i stopnia trudności wzoru POZDRAWIAM CIĘ i dzięki


Post Wysłano: 17 cze 2008, 19:10

Hmm no nie bardzo chyba wiesz o czym piszesz..... areograf to jest pistolet do malowania a nie malunek na ciezarowce :idea:


Post Wysłano: 18 cze 2008, 19:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lip 2006, 23:05
Posty: 170
GG: 7828199
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Hmm no nie bardzo chyba wiesz o czym piszesz..... areograf to jest pistolet do malowania a nie malunek na ciezarowce :idea:
? Jemu chyba chodziło o to że zajmuje się malowaniem od paru lat, a aerograf to jego narzędzie pracy. Rozumiesz?


Post Wysłano: 22 cze 2008, 15:03

Cytuj:
Cytuj:
Hmm no nie bardzo chyba wiesz o czym piszesz..... areograf to jest pistolet do malowania a nie malunek na ciezarowce :idea:
? Jemu chyba chodziło o to że zajmuje się malowaniem od paru lat, a aerograf to jego narzędzie pracy. Rozumiesz?

to chyba jakies 3 dno :lol:


Post Wysłano: 17 lip 2008, 14:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 cze 2006, 9:49
Posty: 66
GG: 0
Lokalizacja: Gliwice

Pytanie tego typu: Cena jest wraz z farbami, czy bez? Rozumiem że do samochodu stosujesz akrylowe bazy, do tego jakiś lakier,tak?
Kolego trochę długo Ci to schodzi. Malarz wesołych miasteczek, maluje powierzchnię 150m2 w trzy, góra cztery dni. i robocizna również jest czterocyfrowa.
Pokaż swoje prace w lepszej rozdzielczości, pokaż szczegóły.


Post Wysłano: 17 lip 2008, 16:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Pytanie tego typu: Cena jest wraz z farbami, czy bez? Rozumiem że do samochodu stosujesz akrylowe bazy, do tego jakiś lakier,tak?
Kolego trochę długo Ci to schodzi. Malarz wesołych miasteczek, maluje powierzchnię 150m2 w trzy, góra cztery dni. i robocizna również jest czterocyfrowa.
Pokaż swoje prace w lepszej rozdzielczości, pokaż szczegóły.
Nie widziałem na żadnym wesołym miasteczku tak estetycznych rysunków ;)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 17 lip 2008, 17:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 sty 2007, 18:53
Posty: 623
GG: 6032020
Lokalizacja: Czchów

Cytuj:
Cytuj:
Pytanie tego typu: Cena jest wraz z farbami, czy bez? Rozumiem że do samochodu stosujesz akrylowe bazy, do tego jakiś lakier,tak?
Kolego trochę długo Ci to schodzi. Malarz wesołych miasteczek, maluje powierzchnię 150m2 w trzy, góra cztery dni. i robocizna również jest czterocyfrowa.
Pokaż swoje prace w lepszej rozdzielczości, pokaż szczegóły.
Nie widziałem na żadnym wesołym miasteczku tak estetycznych rysunków ;)
Kolega widać bardzo obyty w temacie malowania.. Już w jednym temacie zwróciłem Ci uwagę, iż malowanie wesołych miasteczek to nie to samo co położenie farby na kabinę ciężarówki.. Nie dociera to do Ciebie?


Post Wysłano: 17 lip 2008, 17:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Pytanie tego typu: Cena jest wraz z farbami, czy bez? Rozumiem że do samochodu stosujesz akrylowe bazy, do tego jakiś lakier,tak?
Kolego trochę długo Ci to schodzi. Malarz wesołych miasteczek, maluje powierzchnię 150m2 w trzy, góra cztery dni. i robocizna również jest czterocyfrowa.
Pokaż swoje prace w lepszej rozdzielczości, pokaż szczegóły.
Nie widziałem na żadnym wesołym miasteczku tak estetycznych rysunków ;)
Kolega widać bardzo obyty w temacie malowania.. Już w jednym temacie zwróciłem Ci uwagę, iż malowanie wesołych miasteczek to nie to samo co położenie farby na kabinę ciężarówki.. Nie dociera to do Ciebie?
No ja to rozumiem, ale dlaczego kolega przede mną porównuje te dwie dziedziny 'sztuki' skoro nijak one mają się do siebie wzajemnie? Chciałem tak hmm, subtelnie mu to uświadomić, ale cóż...

Edit: Kurdę... Trochę źle to zacytowałeś, myślałem, że chodzi Ci o mnie :P

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 21 lip 2008, 16:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 mar 2008, 16:34
Posty: 712
Lokalizacja: SM

Kolego a powiedz mi ile byś wziął za malowanie czegoś takiego jak jest w temacie TUNING POJAZDÓW MAN i pierwsza fotka tego czerwonego mana. Chodzi mi o podobny stopień trudności i zarazem ile całość wyjdzie, kompletne pomalowanie ciągnika od zera.


Post Wysłano: 22 lip 2008, 15:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 kwie 2007, 19:06
Posty: 11
Lokalizacja: Gdańsk

napisz kolego skad jestes? Bo moze bylbym zainteresowany ale jak mowie okresl sie skad pochodzisz bo to wazne.

_________________
"Życie depcze wyobraznie" WWO
"...dziury i dziury to drogi PL..." jędker realista


Post Wysłano: 05 sie 2008, 22:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 cze 2006, 9:49
Posty: 66
GG: 0
Lokalizacja: Gliwice

Dawno mnie tu nie było
Cytuj:
Kolega widać bardzo obyty w temacie malowania.. Już w jednym temacie zwróciłem Ci uwagę, iż malowanie wesołych miasteczek to nie to samo co położenie farby na kabinę ciężarówki.. Nie dociera to do Ciebie?
Obyty w temacie malowania, bo sam mam wesołe miasteczko i z malowaniem jestem na codzień. Otóż kolego powiedz mi czym się różni malowanie wesołych miasteczek od malowania samochodów? Ten sam podkład, ta sama farba, blacha jak blacha, plastiki również się maluje.
Cytuj:
Nie widziałem na żadnym wesołym miasteczku tak estetycznych rysunków
Akurat jesteśmy na etapie budowy karuzeli, i pod koniec tygodnia owe urządzenie jedzie do czech na malowanie. Nie omieszkam zrobić zdjęć w trakcie prac, oczywiście wszystko tutaj zamieszcze. Koledzy dziwie wam się- malowanie jest jedno, a czy to będzie karuzela, czy samochód, dla malarza (teoretycznie) nie ma to znaczenia. Liczy się to jaki materiał, jaki podkład, i tyle.
Za tydzień całość będzie pomalowana, zobaczycie sami efekt, i porównacie z samochodami.


Post Wysłano: 27 sie 2008, 0:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 sie 2008, 23:52
Posty: 10
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: Ochaby

Witam. Ponieważ też się tym zajmuję mogę powiedzieć jak wygląda to z mojej strony. Faktycznie, nie ma znaczenia na czym się maluje - czy to powierzchnia kabiny, czy wesołe miasteczko. Jeżeli jest odpowiednio przygotowane. I jezeli wchodzi w grę tylko aerograf. Jeżeli chodzi natomiast o czas wykonania - najkrócej malowałem ostatnio Dafa - 3,5 godz dwie strony, ale wzór miałem w głowie i mogłem to robić z zamkniętymi oczami. Oczywiście same malowidło, bez klaru i przygotówki. Inna robota - malowanie busa zajęła mi ponad tydzień. Tyle ze tam było jeszcze wymyślanie i uzgadnianie projektu, przygotówka, czyli podkłady, rozbieranie, składanie, lakier, polerka. Zasada jest taka - jeśli jest gotowy wzór praca idzie szybko. Jeżeli trzeba coś wymyślać w trakcie, idzie wolniej. A jeżeli trzeba stosować techniki mieszane - czyli np dodatkowo szablony do np napisów, szparunków czy tribali idzie jeszcze wolniej. Zarówno wymienionego przeze mnie dafa jak i busa mozna zobaczyc tutaj: http://www.aerograf.anwi.pl
Właśnie załadowałem tę stronkę -mam nadzieję że już chodzi

_________________
zapraszam do mojej nowej galerii - http://www.aerograf.anwi.pl


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: