Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 07 maja 2008, 23:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 gru 2007, 11:07
Posty: 394
Lokalizacja: podlasie

pare lat temu robilem kat. C. a teraz chce sie zapisac na C+E.
czy badania potrzebne do kursu, ktore wtedy robilem (laryngolog, okulista,lek. medycyny pracy) sa wazne? dodam ze prawo jazdy mam bezterminowe.
pytam poniewaz jakis czas temu dowiadywalem sie i powiedziano mi, ze te badania sa wazne 1,5 roku, a dzis tylko w innym osrodku ze wystarczy ksero tamtych sprzed paru lat.orientuje sie ktos jak to jest?


Post Wysłano: 08 maja 2008, 11:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lut 2006, 19:03
Posty: 1152
GG: 13363123
Samochód: DAF
Lokalizacja: Żywiec

To zależy jakie zaświadczenie ci lekarz wystawił. Ja mam bezterminowo na wszystkie kategorie. Robiąc każdą następną tylko to zaświadczenie kserowałem i to wystarczyło. Jak masz terminowo to oczywiście musisz powtórzyć.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=JaABO0GSHvg

http://www.youtube.com/watch?v=eAfp3mZD ... ature=plcp


Post Wysłano: 08 maja 2008, 15:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 gru 2007, 11:07
Posty: 394
Lokalizacja: podlasie

mam bezterminowo chyba ale w wydziale komunikacji sprawdze co tam jest wpisane. dzieki o to mi chodzilo




dzis bylem pobralem ksero. tylko poswiadczenie kosztowalo 5zl ale i tak taniej i krócej niz od poczatku chodzic po lekarzach


Post Wysłano: 20 maja 2008, 8:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 kwie 2008, 21:06
Posty: 2
GG: 0

Witam.Czy badania zrobione podczas kursu są ważne podczas podjęcia pracy?kurs rozpoczołem w listopadzie 2007r.


Post Wysłano: 20 maja 2008, 8:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2006, 16:10
Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie

Cytuj:
Witam.Czy badania zrobione podczas kursu są ważne podczas podjęcia pracy?kurs rozpoczołem w listopadzie 2007r.
Niestety nie, obojętnie do której firmy byś się przyjmował (nawet którejś już z kolei) musisz zrobić od nowa badania lekarskie tak aby uzyskać orzeczenie na którym będzie widniało, że brak Twoich przeciwwskazań do pracy kierowcy w konkretnie wymienionej firmie XYZ. Na takie badanie powinieneś otrzymać skierowanie z firmy, która również powinna Ci zwrócić koszty takiego badania.

_________________
Jezus też palił !!! wszyscy palili !!! to prawda, tym wszystkich których "uzdrowił"? dał poprostu pare gramow ze swojej plantacji!! ot cała prawda!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: