Strona 1 z 1 [ Posty: 10 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 13 kwie 2008, 16:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 kwie 2008, 16:22
Posty: 3
GG: 0

Witam
Piszę tego posta gdyż mam takie mało dyskretne pytanie :D
Mianowicie powiedzcie mi jak zdjąć ogranicznik z tego sprzętu nadmieniam że strzały z bata pomagają ale tylko na chwilkę a przydałoby się czasami dłużej chyba że macie sposób na podkręcenie tego wspaniałego urządzenia jakim jest ogranicznik ( auto leci na ograniczniku 89)
Z góry pozdrawiam i dziękuję za pomoc


Post Wysłano: 13 kwie 2008, 16:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 kwie 2007, 16:40
Posty: 1200
Lokalizacja: Bełchatów

Cytuj:
Witam
Piszę tego posta gdyż mam takie mało dyskretne pytanie :D
Mianowicie powiedzcie mi jak zdjąć ogranicznik z tego sprzętu nadmieniam że strzały z bata pomagają ale tylko na chwilkę a przydałoby się czasami dłużej chyba że macie sposób na podkręcenie tego wspaniałego urządzenia jakim jest ogranicznik ( auto leci na ograniczniku 89)
Z góry pozdrawiam i dziękuję za pomoc
Ja bym sugerował przesiąść się na rower wyścigowy-on nie ma ogranicznika-jeśli dwunastoletnia ciężarówka jadąca 89km/h jest zbyt powolna.

_________________
ego


Post Wysłano: 13 kwie 2008, 17:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 kwie 2008, 16:22
Posty: 3
GG: 0

wolałbym poważniejsze odpowiedzi niż jakieś nie mające sensu docinki jeśli ktoś nie zna sytuacji więc jeżeli nie masz zamiaru pomóc to nie pisz głupich postów zawierających puste wiadomości. Jak chcesz pożartować i głupio dyskutować znajdź sobie jakieś humorystyczne forum ze złotymi myślami


Post Wysłano: 13 kwie 2008, 22:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 kwie 2007, 16:40
Posty: 1200
Lokalizacja: Bełchatów

Cytuj:
wolałbym poważniejsze odpowiedzi niż jakieś nie mające sensu docinki jeśli ktoś nie zna sytuacji więc jeżeli nie masz zamiaru pomóc to nie pisz głupich postów zawierających puste wiadomości. Jak chcesz pożartować i głupio dyskutować znajdź sobie jakieś humorystyczne forum ze złotymi myślami
Gdzie w Polsce można jechać więcej niż 90km/godz? Już nie będę się rozwodzil nad kilkunastoletnim autem.Zbyt długo jeżdzę,by nie wiedzieć co to jest E=mc2

_________________
ego


Post Wysłano: 13 kwie 2008, 22:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 kwie 2008, 16:22
Posty: 3
GG: 0

Nie jeżdżę po Polsce a nawet w niej nie mieszkam więc jeden szalony kierowca odpada (czytaj WARIAT) z polskich niebezpiecznych dróg a jest mi to potrzebne bo nie lubię jak mnie jakiś irlandczyk wyprzedza :D


Post Wysłano: 13 kwie 2008, 22:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 kwie 2007, 16:40
Posty: 1200
Lokalizacja: Bełchatów

Cytuj:
Nie jeżdżę po Polsce a nawet w niej nie mieszkam więc jeden szalony kierowca odpada (czytaj WARIAT) z polskich niebezpiecznych dróg a jest mi to potrzebne bo nie lubię jak mnie jakiś irlandczyk wyprzedza :D
Jeśli mowa o Irlandii, to faktycznie, przyznaję rację. Tylko,że tam jako pierwsze wyposażenie jest potrzebna grubsza blacha lub solidny pałąk z rurki na prawe lusterko. Wiemy dlaczego :)

_________________
ego


Post Wysłano: 16 kwie 2008, 8:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 sie 2007, 19:41
Posty: 84
Lokalizacja: szczecin

w premium 96r masz kaganiec mechaniczno-elektryczny na pomie. wystarczy tylko przerobić cięgła na stałe i jedziesz 100

_________________
mechanika, elektryka, elektronik schematy, instrukcje i porady :)


Post Wysłano: 16 kwie 2008, 10:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 mar 2008, 16:35
Posty: 42
GG: 0

Cytuj:
Zbyt długo jeżdzę,by nie wiedzieć co to jest E=mc2
Chyba od jeżdżenia się tego nie nauczyłeś, bo zgodnie z Twoim wzorem E=mc^2, energia byłaby niezależna od aktualnej prędkości, lecz tylko od masy (c to prędkość światła - nawet jak zdejmiesz kaganiec to będzie ciężko ją osiągnąć). Proponuję wkuć wzór p=m*v, gdzie pęd jest równy iloczynowi masy i aktualnej prędkości...

_________________
MAN F2000 26.403 BDF viewtopic.php?f=44&t=14936
MAN M2000 14.264 viewtopic.php?f=44&t=15015&p=208187#p208187


Post Wysłano: 16 kwie 2008, 10:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 sie 2007, 19:41
Posty: 84
Lokalizacja: szczecin

wzory fizyczne mało wam dadzą panowie, proponuje wzory mechaniczne poniewaz nieuwzględniacie np. przełożenia mostu, momętu obrotowego i wielu innych rzeczy. Defakto renie mają przełożenie na którym można uzyskac max 120km/h przy pustym pojezdzie, dobrym paliwie, dobrych oponach i oczywiście ciężkim bucie :)

_________________
mechanika, elektryka, elektronik schematy, instrukcje i porady :)


Post Wysłano: 16 kwie 2008, 10:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 kwie 2007, 16:40
Posty: 1200
Lokalizacja: Bełchatów

Cytuj:
Cytuj:
Zbyt długo jeżdzę,by nie wiedzieć co to jest E=mc2
Chyba od jeżdżenia się tego nie nauczyłeś, bo zgodnie z Twoim wzorem E=mc^2, energia byłaby niezależna od aktualnej prędkości, lecz tylko od masy (c to prędkość światła - nawet jak zdejmiesz kaganiec to będzie ciężko ją osiągnąć). Proponuję wkuć wzór p=m*v, gdzie pęd jest równy iloczynowi masy i aktualnej prędkości...
E=1/2 mv2 .Niewielka pomyłka z rozpędu.Sedno pozostaje niezmienione.Niewielki na pozór wzrost prędkości może powodować skutki bardzo poważne.Z czego nie każdy-co, niestety, widać niejednokrotnie na drogach-wsiadający za kierownicę zdaje sobie sprawę.
Cytuj:
wzory fizyczne mało wam dadzą panowie, proponuje wzory mechaniczne poniewaz nieuwzględniacie np. przełożenia mostu, momętu obrotowego i wielu innych rzeczy. Defakto renie mają przełożenie na którym można uzyskac max 120km/h przy pustym pojezdzie, dobrym paliwie, dobrych oponach i oczywiście ciężkim bucie :)
De facto mieliśmy przykład nie tak dawno, gdy jadącemu za blisko poprzedzającego pojazdu i za szybko zabrakło jakiegoś metra do bezpiecznego zatrzymania się.A przede wszystkim zabrakło wyobraźni.Dość często lekka ( by nie powiedzieć "pusta") głowa idzie w parze z ciężkim butem.

_________________
ego


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 10 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: