Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 21 mar 2008, 11:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lip 2007, 14:52
Posty: 10
Lokalizacja: Iława

Witam, Ponieważ do firmy ma przyjść Man TGM 15.280 na kołach 19,5 cala z przyczepą, chciałbym się dowiedzieć jakie może być jego spalanie :?: , ponieważ bosowie twierdzą ze ma mało palić, w co nie chce mi się wierzyć :> . Dlatego ze w Polsce nie widziałem takiego zestawu może wiecie ile chociaż palą Many TGL 12.240 z przyczepami. No chyba ze ktoś miał przyjemność jeżdżenia Manem 280 konnym i wie ile on połyka :) .

_________________
Zawsze szerokich dróg


Post Wysłano: 21 mar 2008, 23:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 kwie 2006, 12:28
Posty: 106
GG: 12479927
Samochód: MAN TGL 12.240 LX
Lokalizacja: Trzcianka

Cytuj:
bosowie twierdzą ze ma mało palić, w co nie chce mi się wierzyć :> .
No wiadomo, oni chcą żeby palił tyle co jego osobówka. Chłopaki którzy jeżdżą TGL z przyczepą mówią że to pali prawie tyle co standardowy zestaw, czyli około 28-30. TGM ma mocniejszy silnik więc powinien palić trochę mniej, no ale to wszystko zależy od wysokości zabudowy, ładunków, no i obsługiwanych kierunków, ale mniej jak 28 nie masz co się spodziewać, a jak przytrzyma Cię na dodatek wiatr to masz 35 jak w banku :) Te auta są ekonomiczne pod warunkiem że jeżdżą solo, z przyczepą to inna bajka :) Pozdrawiam


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: