Strona 1 z 1 [ Posty: 10 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 mar 2008, 10:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 mar 2008, 0:09
Posty: 5
GG: 1
Samochód: MAN
Lokalizacja: LU

Witam wszystkich
Prosze o pomoc, gdzie w Lublinie moge zrobić psychotest i badania zawodowe i ile to moze kosztować.
Pytam na forum bo strasznie zalezy mi na czasie i nie mam nawet czsu na dzwonienie po przychodniach.
Z podziękowaniem
Krzycho


Post Wysłano: 09 mar 2008, 15:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Jedyne co mi teraz przychodzi do glowy to WOMP na Naleczowskiej na przeciwko MPK. Niestety nie powiem Ci czy od reki a jak nie to ile trzeba czekac. Zadzwon i zapytaj.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Post Wysłano: 11 mar 2008, 22:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 mar 2008, 21:46
Posty: 2
GG: 7795649

witam mam wadę wzroku OP-4,25 Ol -5,25 Zastanawiam sie czy dostane zaświadczenie ,które pozwoli my być kierowca . Mam pytanie jaka jest dopuszczalna wada żebym mógł pracować jako zawodowy kierowca????? Zastanawiam sie nad laserowa korekcją wzroku może ktoś miał taki zabieg i podzieli sie i podzieli sie swoimi wrażeniami na ten temat???


Post Wysłano: 18 mar 2008, 22:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 mar 2008, 0:09
Posty: 5
GG: 1
Samochód: MAN
Lokalizacja: LU

Już po badaniach, w Lublinie najtaniej mozna je zrobić(badania lekarskie + psychotesty) na hutniczej, koszt 180zł i całość trwa ok 3h.


Post Wysłano: 20 mar 2008, 19:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Kolego mozesz dokladnie napisac w ktorym miejscu na hutniczej??? Dzieki z gory.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Post Wysłano: 22 mar 2008, 18:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 mar 2008, 0:09
Posty: 5
GG: 1
Samochód: MAN
Lokalizacja: LU

Badania lekarskie można zrobić w przychodni obok stacji napraw PKS, hutnicza 3, tam gdzie jest nauka jazdy, budynek po prawej przed szlabanem,


Post Wysłano: 28 sie 2008, 13:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 sie 2008, 11:43
Posty: 11
GG: 2892809
Samochód: Różnie :)

Witam,
kolego lucky600 ja dwa lata temu przeszedłem laserową korekcję wzroku. Zabieg robiłem w Gdańsku w Nowym Wzroku. Przed zabiegiem odbywa się konsultacja z lekarzem, sprawdza wzrok m.in. podaje atropinę, więc przynajmniej tego dnia lepiej mieć wolne. Jeśli nie ma przeciwwskazań, wada jest stabilna to można umawiać się na korekcję. Sam zabieg nie należy do przyjemnych - odbywa się w znieczuleniu miejscowym, ale sam fakt że ktoś ci w oku grzebie jest bardzo stesujący. Lekarz zakłada kleszcze na oczodół, żeby powieką nie mrugnąć, odcina kawałek gałki po czym nasuwa nad oko laser którym "upala" oko do właściwego kształtu. Później przemywa oko i nakłada odcięty uprzednio płatek. i to koniec zabiegu. Zchodzisz z fotela i widzisz ostro!!! :) Jest tylko jedno małe ale - przez dobrych parę dni widzisz swiat jak przez mgłę-jakbyś poszedł na chlorowany basen a później spawał cały dzień bez maski.
Napewno dużo informacji znajdziesz w necie. Ja jestem ogólnie zadowolony, lekarz nie zdecydował się na całkowita korekcje ze względu na mój młody wiek i możliwość jeszcze zmiany wady. Jak już się raz "upali" to nie ma powrotu. Teraz mam wade -0.5 a wczesniej -4.25.
Dodam że psychotesty i badanie lekarskie przeszedłem bez problemu, mam tylko adnotację na bad. lek. że muszę prowadzić w okularach.
Pozdrawiam

_________________
Nie popełnia błędów ten kto niczego nie robi, ale tylko głupiec tkwi w błędach.


Post Wysłano: 28 sie 2008, 14:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2007, 14:14
Posty: 187
GG: 1
Samochód: volvo fm
Lokalizacja: Radom

Panowie jakie znów badania... psychotesty i coś jeszcze jest? wiem że dostaje sie od szefa skierowanie na badania do lekarza pracy, czy oprócz tego jeszcze są jakieś badania??

_________________
Volvo FM + Feldbinder
Przewóz pszczół luzem! :mrgreen:


Post Wysłano: 28 sie 2008, 15:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 sie 2008, 11:43
Posty: 11
GG: 2892809
Samochód: Różnie :)

Musisz mieć zaświadczenie od lekarza medycyny pracy że nie ma przeciwwskazań do pracy na danym stanowisku, na które wysyła pracodawca.

_________________
Nie popełnia błędów ten kto niczego nie robi, ale tylko głupiec tkwi w błędach.


Post Wysłano: 28 sie 2008, 16:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2007, 14:14
Posty: 187
GG: 1
Samochód: volvo fm
Lokalizacja: Radom

no tak o tym wiem... myślałem że jeszcze coś...

czyli badania psychotechniczne i potem do lekarza medycyny pracy jak już będzie potencjalny szef... i to wszystko?

Thx :)

_________________
Volvo FM + Feldbinder
Przewóz pszczół luzem! :mrgreen:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 10 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: