Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 22 lut 2008, 1:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lut 2008, 0:41
Posty: 3
GG: 0
Lokalizacja: Limanowa

Witam,
Co oznacza kontrolka z przełącznikiem o oznaczeniu SLD? Kontrolka nie świeci, miga lub świeci światłem ciągłym. Przy zimnym silniku i dodaniu gazu odcina pompę i silnik pracuje na wolnych obrotach. Czy to ma jakiś związek?


Post Wysłano: 22 lut 2008, 20:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 sie 2006, 13:25
Posty: 529
Lokalizacja: Zielona Góra

Lepiej przyznaj sie co grzebales przy ograniczniku predkosci :>

PS. SLD - to w Scani wlasnie ogranicznik predkosci.


Post Wysłano: 23 lut 2008, 0:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lut 2008, 0:41
Posty: 3
GG: 0
Lokalizacja: Limanowa

Cytuj:
Lepiej przyznaj sie co grzebales przy ograniczniku predkosci :>

PS. SLD - to w Scani wlasnie ogranicznik predkosci.
Nic nie zdąrzyłem jeszcze pogrzebać - dopiero kupiłem to autko i to jedyna rzecz jakiej nie rozumiem.
Możesz mi wyjaśnić te 2 pozycje przełącznika i świecenie lub miganie kontrolki?


Post Wysłano: 24 lut 2008, 10:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 sie 2006, 13:25
Posty: 529
Lokalizacja: Zielona Góra

Jedyna kontrolka i przycisk SLD w Scani jest w panelu diagnostycznym i to o to najprawdopodobniej Ci chodzi :roll:
Za pomoca tej lampki kontrolnej i przycisku mozesz sobie odczytywac kody bledow (szybkie migniecia cyfra jednostek, dluzsze cyfra dziesiatek, dluzsze pojedyncze migniecie brak bledow). Wywoluje sie te kody bledow poprzez nacisniecie tego przycisku (2s) - zreszta robi sie tak tez w innych systemach - z ABS`em trzeba uwazac bo przez pomylke (lub glupote) mozna wejsc w tryb programowania. Kasujesz bledy w ten sposob ze przytrzymujesz ten przycisk, wylaczasz zaplon i wlaczas z powrotem.

Jezeli masz jeszcze jakis inny przycisk to mozliwe ze ktos dolozyl cos w rodzaju wylacznika ogranicznika.


Post Wysłano: 24 lut 2008, 22:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lut 2008, 0:41
Posty: 3
GG: 0
Lokalizacja: Limanowa

Cytuj:
Jedyna kontrolka i przycisk SLD w Scani jest w panelu diagnostycznym i to o to najprawdopodobniej Ci chodzi :roll:
Za pomoca tej lampki kontrolnej i przycisku mozesz sobie odczytywac kody bledow (szybkie migniecia cyfra jednostek, dluzsze cyfra dziesiatek, dluzsze pojedyncze migniecie brak bledow). Wywoluje sie te kody bledow poprzez nacisniecie tego przycisku (2s) - zreszta robi sie tak tez w innych systemach - z ABS`em trzeba uwazac bo przez pomylke (lub glupote) mozna wejsc w tryb programowania. Kasujesz bledy w ten sposob ze przytrzymujesz ten przycisk, wylaczasz zaplon i wlaczas z powrotem.

Jezeli masz jeszcze jakis inny przycisk to mozliwe ze ktos dolozyl cos w rodzaju wylacznika ogranicznika.
Dzieki za instrukcje.
Tzn. że mam błąd nr 16...
Czy wiesz co on oznacza?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: