Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 04 lut 2008, 20:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lut 2008, 20:09
Posty: 2
GG: 4200716

Witam wszystkich jestem tutaj nowy mam mały problemik chodzi o prawko, doszła mi kategoria C niedawno odebrałem i patrze a tu prawko razem z B jest ważne do 2010. Jak samo B miałem to bez terminu o co chodzi i co jak będzie 2010 rok w rubryce 11 i 4b mam tą datę czemu tak jak miałem badania lekarskie to nic u mnie nie stwierdzono okularów nie nosze, wzrok mam dobry głuchy nie jestem o co chodzi jak odbierałem prawko to sie pytałem czemu mam terminowo pokazała mi jakiś kwitek że jest data wbita i mi nic nie pomoże jestem taki zły i co będzie jak przyjdzie ta data co wtedy będzie bo chce sie za jakiś czas na E zapisać nic nie będzie nigdy tak nie miałem co będzie w 2010 :(prawka chyba mi nie zablokują to moja przyszłość


Post Wysłano: 05 lut 2008, 12:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lut 2006, 19:03
Posty: 1152
GG: 13363123
Samochód: DAF
Lokalizacja: Żywiec

Lekarz się może pomylił, jak nie masz wady wzroku to powinieneś mieć bezterminowo. Trzeba było się rozpytać co do lekarzy przed pójściem do niego. Ja mam bezterminowo na wszystkie kategorie bo takie mi wystawił zaświadczenie, nawet się pytał czy tak chce. Teraz już nic na to nie poradzisz, załatwiaj z lekarzem w 2010 żeby ci przedłużył bezterminowo.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=JaABO0GSHvg

http://www.youtube.com/watch?v=eAfp3mZD ... ature=plcp


Post Wysłano: 05 lut 2008, 17:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 wrz 2007, 22:12
Posty: 11
GG: 0
Samochód: Ford Mondeo
Lokalizacja: okolice Olsztyna

No to rzeczywiście dziwna sytuacja - ja mimo mojej wady wzroku mam bezterminowe prawo jazdy ...


Post Wysłano: 05 lut 2008, 18:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lut 2008, 20:09
Posty: 2
GG: 4200716

sam sie też zdziwiłem ale cóż za dwa latka trzeba bedzie wytłumaczyć lekarzowi żeby dał bezterminowo bo to tylko szkoda kasy na wymiane prawka mam zamiar robic C+E to mam nadzieje że już bedzie bezterminowe:)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: