Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 28 sty 2008, 0:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 sty 2008, 21:30
Posty: 2
GG: 0

Witam Użytkowników.
Mam problem, i to nie mały, od 2 miesięcy mam 35C13 na bliźniakach silnik 2,8 unijet 2004r. niestety parę dni temu "umarł" świeci kontrolka czerwona wtrysków i silnik nie reaguje na pedał gazu- obroty silnika cały czas 1500/min. Odpala za każdym razem, silnik pracuje równo- odwiozłem go w tym trybie awaryjnym na warsztat i stoi sobie, i nad nim debatują i chyba nie rozwiążą problemu- podłączali komputer i są na 90% pewni że komputer główny :( podmieniali pedał gazu, wymieniali końcówki wtrysków.... są bardziej zieloni niż ja :(.
Może Ktoś z Was już miał identyczny problem?? Auto jest w łodzi, jeździ prawie normalnie (max 60/h) ale jedzie więc może mi polecicie jakiś sensowny warsztat?? Byle nie oryginalny serwis bo w oryginalne serwisy już nie wierzę ani z racji doświadczenia ani ceny..
Pozdrawiam


Post Wysłano: 28 sty 2008, 1:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 sty 2008, 19:51
Posty: 48
GG: 0
Lokalizacja: [PL]==[D]

nie wiem jak ale u mnie w mieście jest serwis iveco nazywa sie maktronik " http://www.maktronik.com.pl/ " mój kuzyn ma eurocargo i tylko je tam serwisuje i z tego co wynika jest to największy serwis w północnej Polsce w dziedzinie napraw iveco


Post Wysłano: 28 sty 2008, 21:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 gru 2007, 22:06
Posty: 9
Lokalizacja: HRUBIESZóW

kolego czy to jest silnik Common Rail :?:


Post Wysłano: 28 sty 2008, 23:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 sty 2008, 21:30
Posty: 2
GG: 0

Witam
Tak Common Rail- ale dziś dostałem telefon i "magicy" uzdrowili Iveco- padł główny komputer, dlaczego?? nie wiem, jutro po odbiorze auta bedę mądzrzejszy.. pozdrawiam
wasyl


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: