Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 27 sty 2008, 22:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 cze 2007, 18:01
Posty: 25
Lokalizacja: chełm

Witam
Mam ogromną prośbę do formuowiczów znających sie na samochodach lub posiadających umiejętność posługiwania sie językiem angielskim technicznym/zawodowym.
Mianowicie chodzi mi o to, że ostatnimi czasy mamy drobne problemy z elektryką w Volvie FH12 420 z 96roku i czasem palą nam sie bezpieczniki (te pod środkową częścią konsoli) Mój angielski techniczny - choć uczę sie go w szkole - nie jest na wystarczającym poziomie bym mógł przetłumaczyć trudniejsze nazwy Oczywiście wiem co to jest np "parkinglight trailer" lecz w owych opisach są dość dziwne skróty które w angielskim widzę po raz pierwszy
Pewnie niektórzy będą namawiać bym pojechał do fachowca a on zajmie sie sprawami elektryki ale mój ojciec nie chce płacić za robotę którą równie dobrze mógłby wykonać sam Chciałbym dlatego wiedzieć które bezpieczniki są od czego i nie szukać awarii po całym aucie lecz przejść od razu do usuwania usterki
Dochodząc do sedna sprawy. Chciałbym zapytać czy ktoś mógłby podać mi przetłumaczone opisy podanych na odwrocie "przykrywki" bezpieczników lub gdzie owe tłumaczenie mógłbym uzyskać

Z góry THX, powodzenia i szerokości życze ;)

_________________
VOLVO FH12 420 - THE KING


Post Wysłano: 27 sty 2008, 23:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 wrz 2006, 3:24
Posty: 109
GG: 6579088
Samochód: Mercedes W124 200D
Lokalizacja: Wałbrzych

Post Wysłano: 27 sty 2008, 23:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 cze 2007, 18:01
Posty: 25
Lokalizacja: chełm

Właśnie o to mi chodziło Wielkie dzięki :D :D

Temacik chyba nadaje sie do zamknięcia chyba ze moderator uzna ze jest to temat dość rozwojowy i potrzeby na forum :p

_________________
VOLVO FH12 420 - THE KING


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: