Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 11 sty 2008, 17:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 kwie 2006, 22:05
Posty: 207
GG: 5539280
Samochód: Iveco Stralis 480
Lokalizacja: Chodziez

Mam już CE, a planuje zrobić D. Kiedyś było tak (przynajmniej 10 lat temu) że na teorii zdawało się pytania podstawowe (chyba 18) i specjalistyczne do danej kategorii (do C było chyba 20). A teraz jak jest? Słyszałem że są tylko pytania specjalistyczne. Jeśli tak jest to ile? (na kat D mnie interesują). A jeśli jest inaczej to jak?

_________________
LASEKUR LASEKUROLUM AB1993 CE1997 DE2008


Post Wysłano: 11 sty 2008, 19:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 gru 2007, 0:28
Posty: 124
Lokalizacja: => PL <=

http://rapidshare.com/files/71030993/pr ... _ABCDT.rar

Sciagnij sobie - to zobaczysz jakie sa pytania (jeszcze obowiazujace).
A wracajac - masz dzialy tematyczne:
1) predkosc
2) zachowanie przy znakach specjalnych
3) zachowanie w ruchu drogowym
4) warunki uzywania pojazdu
5) technika kierowania pojazdem
6) obsluga pojazdu
7) pierwsza pomoc

z kazdego dzialu masz pytania, ktore skladaja sie na test :) i to tyle (ilosc pytan w dzialach jest rozna - czyli moze byc mniej pytan w pierwszej pomocy, ale technika moze zawierac ilosciowo wiecej zagadnien)

_________________
B <= 2000
widlak & butle gazowe <= 2007
C & C+E <= 2008
D <= 2010
A => brak


Post Wysłano: 01 lut 2008, 22:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sty 2008, 23:15
Posty: 34
GG: 1147226
Samochód: C360
Lokalizacja: Szczecin

Witam.
Mam parę pytań dotyczących egzaminu teoretycznego który man 15.02.2008 i jest to egzamin na kat T.
Zdając wiem że będę miał tam pytania dotyczące jak wyżej napisał kolega *KroQ* np. pierwszej pomocy, zachowanie przy znakach drogowych itp. ale czy znajdą się tam pytania dotyczące np. prędkości,obsługi czy techniki kierowania innych pojazdów takich jak samochody ciężarowe czy osobowe :?:
Morze moje obawy są nieco dziwaczne ale to mój pierwszy egzamin i wole być pewnym.
Z góry dziękuje za odpowiedzi i porady.


Post Wysłano: 02 lut 2008, 20:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 mar 2007, 18:13
Posty: 554
GG: 1960440
Samochód: Citroen C5 tourer
Lokalizacja: Krotoszyn

Cytuj:
Witam.
Mam parę pytań dotyczących egzaminu teoretycznego który man 15.02.2008 i jest to egzamin na kat T.
Zdając wiem że będę miał tam pytania dotyczące jak wyżej napisał kolega *KroQ* np. pierwszej pomocy, zachowanie przy znakach drogowych itp. ale czy znajdą się tam pytania dotyczące np. prędkości,obsługi czy techniki kierowania innych pojazdów takich jak samochody ciężarowe czy osobowe :?:
Morze moje obawy są nieco dziwaczne ale to mój pierwszy egzamin i wole być pewnym.
Z góry dziękuje za odpowiedzi i porady.
Będziesz miał również pytania z obsługi i techniki kierowania, tak przynajmniej było jeszcze w 2001;)

_________________
Heavy metal and heavy transport


Post Wysłano: 02 lut 2008, 21:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sty 2008, 23:15
Posty: 34
GG: 1147226
Samochód: C360
Lokalizacja: Szczecin

Tak kolego wiem o tym z jakiego zakresu znajdą się tam pytania i że są to działy (prędkość,
zachowanie przy znakach specjalnych, zachowanie w ruchu drogowym, warunki używania pojazdu,
technika jazdy,obsługa pojazdu i pierwsza pomoc) tylko chodziło mi bardziej o odpowiedz na temat
(czy będą to pytania dotyczące wyłącznie mojej kategorii w tym przypadku ciągnika rolniczego)
czy znajdą się tam takie pytania jak np. dopuszczalne prędkość samochodów ciężarowych, czy
warunki używania innych pojazdów oprócz ciągnika rolniczego :?:


Post Wysłano: 04 lut 2008, 13:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 gru 2007, 0:28
Posty: 124
Lokalizacja: => PL <=

Cytuj:
Tak kolego wiem o tym z jakiego zakresu znajdą się tam pytania i że są to działy (prędkość,
zachowanie przy znakach specjalnych, zachowanie w ruchu drogowym, warunki używania pojazdu,
technika jazdy,obsługa pojazdu i pierwsza pomoc) tylko chodziło mi bardziej o odpowiedz na temat
(czy będą to pytania dotyczące wyłącznie mojej kategorii w tym przypadku ciągnika rolniczego)
czy znajdą się tam takie pytania jak np. dopuszczalne prędkość samochodów ciężarowych, czy
warunki używania innych pojazdów oprócz ciągnika rolniczego :?:
http://rapidshare.com/files/71030993/pr ... _ABCDT.rar
Sciagnij i sprawdz. sam wystawialem, a jest to z Gazety Prawnej dodatek.

_________________
B <= 2000
widlak & butle gazowe <= 2007
C & C+E <= 2008
D <= 2010
A => brak


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: