| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| [Ogólne] Skrzynia biegów Easy Shift https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=12122 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Falli [ 22 gru 2007, 22:25 ] |
| Tytuł: | [Ogólne] Skrzynia biegów Easy Shift |
Witam Czy ktos ekspolatowal skrzynie biegow Easy Shift? Co to wogole jest za skrzynia i jak sie z niej korzysta? Z tego co wiem jest zwykla manualna skrzynia ZF z pneumatycznymi wybierakami. Skrzynia jest 8 biegowa na malym lewaru. Pytam sie bo chcem kupic autokar marki DAF wlasnie ze skrzynia Easy Shit i nie chcem sie wbic na przyslowiowa mine z ta skrzynia. Jakby ktos cos wiedzial o tej skrzyni to bylbym wdzieczny za informacje. Pozdrawiam |
|
| Autor: | kraz [ 23 gru 2007, 12:38 ] |
| Tytuł: | |
Nie chodzi ci przypadkiem o skrzynię I-shift? |
|
| Autor: | K92 [ 23 gru 2007, 12:54 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: skrzynię I-shift?
Skrzynia I-shift z tego co wiem występuje w pojazdach Volvo, a koledze chodzi o autokar marki DAF, o skrzyni Easy Shift nigdy nie słyszałem, wiem że w ciężarówkach DAF podobnie jak MAN stosował skrzynie ZF AS-tronic. Ale tu chodzi o autokar więc nie mam pojęcia.
|
|
| Autor: | MAN [ 23 gru 2007, 16:02 ] |
| Tytuł: | |
jes to zwykła skrzynia ZFa z pneumatycznym wspomaganiem zmiany biegów |
|
| Autor: | Falli [ 24 gru 2007, 23:02 ] |
| Tytuł: | |
Dzieki za podpowiedz Kolego MAN to dobre rozwiazanie jest? Sa problemy z tym pneumatycznym sterowaniem? Cos przymarza zima itp historie? Pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|